Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bober00

Użytkownik
 • Content Count

  439
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to szpej wybrany. Zdecydowałem się na zestaw właśnie od Neptuna - pas, ładownice, zrzut, kieszeń na stazę. Tylko apteczka od TT będzie :)
 2. Jak jest ze stabilnością ładownic pojedynczych na tych wąskich paskach molle? GTG stosuje na to patent rzepowy
 3. Jak obecnie z jakością ich produktów? Pas, ładownice?
 4. Napisałem. Człowiek ma za duży wybór i przez to nie wiadomo na co się zdecydować... A tak na serio to Husara i Miwo skreślam z tej listy, zastanawiam się nad GTG i CRH, no i RR ale w konfiguracji nie z pasem 50mm a normalnym CQB. No i polecają mi Shooters Factory
 5. Poprawił się już kontakt? Kiedyś pisałem to mi odpowiedzieli dłuuuuuuuugo później ;) spróbuję, dzięki
 6. http://shootersfactory.com.pl/pl/p/Pas-DIRECT-ACTION/74 Jest jeszcze ten, tylko że mi D-ring zbędny, no ale niech będzie już heh :)
 7. Jak się sprawuje pas CQB od RR? Coś innego niż szukam w sumie, ale biorę go pod uwagę
 8. No CRH seria klasyk ma dobre ceny, aczkolwiek patrząc teraz na ładownice to jednak nowsza-drozsza seria jest bardziej ergonomiczna. Templara widziałem i też go biorę pod uwagę, tak samo jak Neptune Spear. Szukam też szpeju od Red Rover w MC, gdzieś coś?
 9. Planuje zakup kilku rzeczy - ładownic do krótkiej i długiej broni, worka zrzutowego, jakiegoś cargo, ładownica na staze i mam dylemat co do producenta. Zastanawiam się pomiędzy Currahee, Husarem czy jakiś innym znanym producentem, jakimś może MIWO, a ewentualnie GTG czy też GTW czy innym prywatnym krawcem. Nie chcę żadnej chińszczyzny, materiał tylko Cordura i multicam. Cenowo najkorzystniejszej wbrew pozorom wypada CRH, najgorzej GTG i prywatni krawcy i firmy typu Direct Action czy inne firmy nastawione na zachodni rynek czy przetargi, przy czym Miwo np. podałem przez sentyment. Głównie zależy mi na dobrym trzymaniu magów w ladownicach, by nie latały w paskach molle (pas z wąskimi molle a'la pasy w typie Senshi), na trwałości i by cena była adekwatna do zakupionego towaru. Pozdrawiam
 10. Devtsix - kopalnia wiedzy i soli ;)
 11. Miał ktoś styczność z tym IFAKiem od TT? http://www.tacmedpoland.pl/kategoria/medyczne/tt-ifak-pouch-s Jestem na niego namawiamy i wygląda dość sensownie w porównaniu do podobnego produktu od CRH, gdzie system otwierania jest szybki ale ciężko się potem spakować z powrotem w momencie gdy chcemy tylko zakleić sobie palca po rozcięciu czy coś. Tutaj system na rzep jest wyraźnie lepszy imo a przy tym mamy fajny wkład.
 12. Obczaje, dzięki :) co do CRH to po zdjęciach wygląda że wyjmowany, ale czekam na info od nich z potwierdzeniem. Ten pouch of 5.11 też wygląda na wygodny, bo generalnie sięgniesz obiema rękami i wyjmiesz co potrzebne. Musiałbym tylko pomniejszyć zestaw :)
 13. Motyw z opakowaniami na rękawiczki pomysłowy. Podkradne jak się zmieszczę z nimi. Marker permanentny też faktycznie, myślę o nim ale na liście go nie mam. Te "zszywacze ran" tak samo na jakieś rozcięcia. Generalnie jak to ogarnę to planuje zrobić jakieś szkolenie z tego zakresu, coś więcej niż YouTube bo te co miałem już dawno uleciały z pamięci :/ Znalazłem chyba rozwiązanie dla siebie, czekam jeszcze na odpowiedź od Currahee - https://currahee.pl/pl/p/Apteczka-CRH-02-32/44 Wcześniej ją olałem, bo nie wiedziałem że ten panel w środku się wyjmuje. Dopiero oglądając IFAK_PL na YT i jego filmik o bliźniaczym modelu od Husara (którego defacto nie ma w sprzedaży już) zobaczyłem że jest on całkiem pojemny i fajnie rozwiązany i wyjmowalny.
 14. Dobra, zobaczymy co mi odpiszą bo myślę że byłaby to sensowną opcja. Sprawdzę te 5.11 i porównam bliżej Currahee. Napisałeś że to duży zestaw, co nosisz w swoim jak mogę zapytać? Na strzelnicę.
 15. Kurde, Yahalom...ja Ci naprawdę piwo postawię jak kiedyś na siebie trafimy ;) I nie żebym się tu czepiał GTG, ale of Currahee mam takiego blowout'a za 109 PLN. Napisałem do Janysportu czy ogarneliby taką jedna sztukę, bo w sklepach nie ma nigdzie. Co Ci przeszkadza w Helikonie?
×
×
 • Create New...