Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bober00

Użytkownik
 • Content Count

  443
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No nie robią tego dla Space Force ;) Bardziej chodzi mi o trzymanie magazynków, łatwość ponownego umieszczenia, jak siedzi na molle etc etc. Logo jak logo, jest ładne akurat w ich przypadku ;)
 2. https://www.helikon-tex.com/pl_pln/linie-produktowe/range.html Miał ktoś do czynienia z nową linią Range od Helikona? Ta nowa seria Competition wygląda ciekawie dość ale kwestia jak się sprawuje
 3. Bober00

  Currahee

  No tak podejrzewałem właśnie, że nie jest to już "to" i że odstaje od najnowszych produktów. Dzięki
 4. Bober00

  Currahee

  https://currahee.pl/pl/p/Ladownica-na-2-magazynki-pistoletowe/96 Korzystał ktoś z tych ładownic? Jak z ergonomia?
 5. No to szpej wybrany. Zdecydowałem się na zestaw właśnie od Neptuna - pas, ładownice, zrzut, kieszeń na stazę. Tylko apteczka od TT będzie :)
 6. Jak jest ze stabilnością ładownic pojedynczych na tych wąskich paskach molle? GTG stosuje na to patent rzepowy
 7. Jak obecnie z jakością ich produktów? Pas, ładownice?
 8. Napisałem. Człowiek ma za duży wybór i przez to nie wiadomo na co się zdecydować... A tak na serio to Husara i Miwo skreślam z tej listy, zastanawiam się nad GTG i CRH, no i RR ale w konfiguracji nie z pasem 50mm a normalnym CQB. No i polecają mi Shooters Factory
 9. Poprawił się już kontakt? Kiedyś pisałem to mi odpowiedzieli dłuuuuuuuugo później ;) spróbuję, dzięki
 10. http://shootersfactory.com.pl/pl/p/Pas-DIRECT-ACTION/74 Jest jeszcze ten, tylko że mi D-ring zbędny, no ale niech będzie już heh :)
 11. Jak się sprawuje pas CQB od RR? Coś innego niż szukam w sumie, ale biorę go pod uwagę
 12. No CRH seria klasyk ma dobre ceny, aczkolwiek patrząc teraz na ładownice to jednak nowsza-drozsza seria jest bardziej ergonomiczna. Templara widziałem i też go biorę pod uwagę, tak samo jak Neptune Spear. Szukam też szpeju od Red Rover w MC, gdzieś coś?
 13. Planuje zakup kilku rzeczy - ładownic do krótkiej i długiej broni, worka zrzutowego, jakiegoś cargo, ładownica na staze i mam dylemat co do producenta. Zastanawiam się pomiędzy Currahee, Husarem czy jakiś innym znanym producentem, jakimś może MIWO, a ewentualnie GTG czy też GTW czy innym prywatnym krawcem. Nie chcę żadnej chińszczyzny, materiał tylko Cordura i multicam. Cenowo najkorzystniejszej wbrew pozorom wypada CRH, najgorzej GTG i prywatni krawcy i firmy typu Direct Action czy inne firmy nastawione na zachodni rynek czy przetargi, przy czym Miwo np. podałem przez
 14. Devtsix - kopalnia wiedzy i soli ;)
 15. Miał ktoś styczność z tym IFAKiem od TT? http://www.tacmedpoland.pl/kategoria/medyczne/tt-ifak-pouch-s Jestem na niego namawiamy i wygląda dość sensownie w porównaniu do podobnego produktu od CRH, gdzie system otwierania jest szybki ale ciężko się potem spakować z powrotem w momencie gdy chcemy tylko zakleić sobie palca po rozcięciu czy coś. Tutaj system na rzep jest wyraźnie lepszy imo a przy tym mamy fajny wkład.
×
×
 • Create New...