Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krav-com

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 1. http://www.youtube.com/watch?v=WjyQWiCJa4E&feature=youtu.be Trailer do imprezy :D
 2. No i poszedł silnik. Jeśli będziecie mieć coś takiego - padły wam uzwojenia w silniku. Tyczy to głównie modeli 08 w TW5 też się czasem zdarza. Przewinięcie kosztuje około 200 PLN w zakładzie specjalistycznym, możecie też dać się omamić przez Tackleberr'ego i zapłacić 45 GBP + wysyłka. Przewinięty silnik musi być odporny na wysokie temperatury, są odpowiednie lakiery, tylko trzeba pogadać z fachowcem i powiedzieć mu dokładnie jakie ten silnik ma zadanie, że są duże obciążenia, temperatura itd. Moim zdaniem do ptw na "dzień dobry" trzeba wrzucić prece, przewinąć silnik, zabezpiec
 3. Co dao petew mogę polecić lufy DF, bardzo fajnie latają BBsy, warto usztywnić teflonem końcówkę lufy wewnętrznej Ludzie się skarżą, że silniki się walą, sporo tego na zagranicznych forach, ja miałem tylko jeden taki przypadek i po 4 latach. Przewinięcie i nowy komutator wyszło mnie 200plnów. Bezpiecznika moim zdaniem nie ma sensu trzymać, u mnie w każdej było zawsze prze lutowane połączenie i jakoś nic się nie działo.
 4. Co do podeszwy. Około 2004-2005 roku kumpel otrzymał w prezencie od samego Kupczaka parę na podeszwie DAVOS.
 5. Tak z innej beczki. http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=15104 Zamontowałem to to u siebie i mogę powiedzieć, że jest to świetna alternatywa dla Dean'ów. Nie trzeba ciągać za kable przy rozłączaniu batki.
 6. Z tego co pamiętam wchodzi bez żadnych przeróbek. TW5 - manual do challenge kit'a: http://www.trijicon.pl/images/TW5_A4_Challenge_kit_manual.pdf Przyda się przy rozkładaniu na cz. pierwsze.
 7. Krav-com

  M733

  Gary Gordon M733 Baza m4 ptw Oryginalna kolba, okładziny, muszka delta ring, piny i inne duperele. Pozostało dorwać tylko upper'a i będzie skończona. Zasilana lipolkiem 11.1 w kolbie :twisted:
 8. Majkel, to nie TDI a UTG Works11 sprowadza to coś od Chinoli. Jest podobne do X47 CAA/TDI, które można też zakupić u Izraelczyków w wersji bez górnej szyny. Za tą kasę co UTG kup sobie podróbkę X47 od takiego Krakmana. Możesz ją montować jak ci się podoba, samo łoże, sama nakładka, łoże z nakładką.
 9. http://www.works11.pl/?product_id=21263&category_id=488 Robione w Chinach.
 10. Stary widać miałeś niemałe szczęście. Ja moje magnumy zajechałem w jeden sezon. przetarła się skóra, odpadła podeszwa w prawym bucie. A o tym, że cholernie się w nich stopy pociły to nawet nie wspomnę.
 11. Krav-com

  SPECOPS

  U dystrybutorów
 12. Krav-com

  SPECOPS

  Widzę. Co jednak nie przeszkadza w przeplataniu kajdanek, czy korzystaniu z innych elementów (jak choćby uchwyt na latarkę) po schowaniu klapki do środka ładownicy.
×
×
 • Create New...