Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

werwolf312

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 1. Znaczy powiem Ci tak. Ogólnie przez 2 lata używałem NiMH'ów i po prostu co sezon kupowałem nowe i mówie z góry że nimh jest nieopłacalny. Musisz martwić się formatowaniem i innymi gównami, a jak masz LIPO to podłączasz i masz święty spokój. ładowarka redoxa to ok 50 zł. Uwierz mi warto, naprawdę. Też zaczynałem jak miałem te 13 lat, też zbierałem na replikę i oszczędzałem jak ty. No i zapłaciłem dwa razy. Także na prawdę.
 2. Witam, moja ładowarka Redoxa odmówiła posłuszeństwa, pierwsza dioda przestała świecić, druga ledwo co, a trzecia w ogóle. Wysłałem ją na gwarancje, dostałem nową. Podłączam do gniazdka, następnie podłączam baterię, no i ładowarka znowu robi dokładnie to samo. Teraz myślę że to nie wina ładowarki tylko baterii, która spala układ elektryczny. Jaka może być tego przyczyna? Czy wysłać ładowarkę na gwarancje, tym razem z baterią?
 3. I jeszcze jedno, jaką gumkę dałeś?
 4. Dzięki, pomogło, natomiast nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa, a mianowicie: czy mając tzw. wersję PMC ak-104 tacticool to czy mogę dać składaną kolbę standardową od ak, ew. jej modyfikacje, albo stała polimerową, montaż wygląda jak kolby stałej ale nie jestem pewien.
 5. Witam! Mam problem z dźwignią, która blokuje rurę gazową, mianowicie lata ona jak chce co jest trochę irytujące. Jest jakiś sposób żeby to naprawić? Rura siedzi sztywno.
 6. Dało by radę wydrukować szczęki magazynka do sig 226 co2 e2?
 7. Wpisywałeś w google hasło: Demobil Wrocław, albo Wrocław - sklep militarny?
 8. Ja Ci polecam Zeiss 6x30. Tylko z drugiej strony lepsza polska, bo tańsza. Sam noszę PZO 6x30 i parę razy prawie ją zgubiłem, także musisz brać poprawkę na to że możesz ją stracić, potkniesz się i lornetka w cargo, czy plecaku akurat uderzy o kamień i 400 ziko poszło sie kochać.
 9. Jam mam prosty sposób na to. Wywalić WSZELKIE naszywki, flagi, plakietki, itp. które są w użyciu przez jakąkolwiek armie świata. To załatwia sprawę, a jak jeszcze sobie ten mundur jakoś sam nawalisz naszywek typu : J support single mums, czy cuś to już raczej nawet nie zwrócą na ciebie uwagi.
 10. Jak co to tu macie link do czapek górskich BW w felcku. http://www.ferdis-armyshop.de/kopfbedeckungen/kopfbedeckungenfeldmuetzen/feldmuetze-oliv-orig-bw-altes-modell-2.html
 11. Obecnie sklep nie warty uwagi. Ceny prawie takie same jak w Polsce, a produkty najwyższej jakości nie są, po za tym doliczając wysyłkę, to gra nie warta świeczki, podobnie jak saperki BW, które również uważam że nie są wygodne, a po za tym ciężko się je podkuwa, a stara ( zależnie od daty wycofania z jednostki ) skóra słabo trzyma gwoździe. Co innego buty w stanie magazynowym, ale ich cena jest prawię połową ceny dobrych kopii, a po dodaniu kosztów dobrej jakości gwoździ ( również poprawnych historycznie ) z ATF, i robocizny szewca ( chyba że robisz sam ) jeszcze bardziej odznacza tą opcję. Ró
 12. A i jeszcze jedno. Czy warty uwagi jest ten rauchtran, czy może lepiej się sprawdza platan albo liść dębu?
 13. Ale jednak celowanie jest możliwe?
 14. mam na myśli replikę, ogólenie rauchtran sprawia bardzo dobre wrażenie kamuflujące i postanowiłem nabyć kangurkę w nim, ale problem pozostaje z hełmem. Wolałbym podarować sobie kupowania m42 czy innego i pokrowca do niego. A jeśli już przy nich jesteśmy, to mam pytanie - jak ten hełm "leży" na głowie? Lata na boki? Da się w tym biegać? A mich ma 3mm grubości proszę ciebie.
 15. Witam, mam pytanie odnośnie pokrowców na haki do hełm niemieckich z 2wś, a mianowicie czy da się go zamontować na michu 2000?
×
×
 • Create New...