Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

swir680

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 1. Moim zdaniem pomysł bez sensu, po pierwsze na większości imprez fps-y są ograniczane (np.350-CQB, 450-szturm w zielonej, 650-snajper) i jak najbardziej wystarczają. Co do bezpieczeństwa... moim zdaniem liczy się to co masz między uszami a nie w replice, bo jak ktoś się postara to i 150 fps-ów wystarczy mu żeby zrobić komuś krzywdę. Ceny repliki, zestawu tuningowego, koszt kulek, szybszego zużywania się repliki etc. to chyba indywidualna sprawa i skoro stać kogoś to czemu nie? chyba nie ma co włazić komuś do portfela bez zaproszenia... Coś się stanie i ktoś zakaże airsoftu w Polsce?
 2. Co do tematu ,,modyfikacji'' berettty to mam już magazynki, drugą berettę, chwyt i kolimator, czekam na szynę ale chyba jej nie potrzebuję- klamka z chwytem jest już dość wygodna, dorobiłem tłumik dźwięku ustalany za pomocą chwytu i montowany na ,,wcisk'', używam identycznych magów do boczniaka i szczerze to świetnie mi się z tym biega- wg mnie najlepsza konfiguracja do CQB jaką miałem w rękach w tym przedziale cenowym (a było tego trochę)- polecam.
 3. Pewnie za to co napiszę zostanę wyeksmitowany z kraju ale raz się żyje... Zaczynałem od sprężynowych klamek... dawałem sobie radę z typkami z mossbergami od AGM Przerzuciłem się na berettę GG105 od stti- tanie magi, bezawaryjna, niskogazożerna i wiele innych zalet- z tym potrafiłem obejść i zlikwidować prawie każdego -teraz latam ze ,,sraptakiem'' albo snajperką mb03b od well a beretta jest u mnie w roli boczniaka Polecam !!!
 4. A ja mam berettę model gg105 od stti i jadę nim na każdy dystans kumpli z TM , army i KJW i to bez większego problemu. Na przykład kiedyś stanąłem naprzeciw kumpla z r31 od Army i walnąłem tak z 40 metrów tak pod kątem 20/ 25 stopni względem podłoża, schowałem klamkę do kabury a on się zaraz zgłosił że dostał w głowę- kulka leciała jakieś 1/1,5 sekundy i jeszcze trafiła XDD.
 5. swir680

  cyma 522

  ja w poniedziałek sobie to http://www.taiwangun.com/cm-521-wersja-330-fps-cm?from=listing&campaign-id=19 zamówię- skoro celność jest średnia (moim zdaniem) to będę jej używał do zadań w których takowa nie przeszkadza- do CQB!!!
 6. Ale niskiego trudniej trafić i lepiej się będzie przeciskać.
 7. ARMY też robi kilka niezłych replik . A swoją drogą to jakie ma znaczenie jakiej firmy jest klamka- jak ktoś dUUUUUUUżo ćwiczy strzelanie z klamki to mu 15 m zasięgu wystarczy nie? No bo przecież na jaką odległość chcecie tego używać?
 8. Chciałbym wyrazić w sposób krótki i zwięzły swoją opinię na temat tego scenariusza. Stary to jest genialne!!! W weekend wypróbuję.
 9. Napisałem podsumowanie bo odbiegliście od tematu. A swoją drogą to z jakiej odległości max trafiliście kogoś z klamki?
 10. Z waszych wypowiedzi (raczej ich braku) wnioskuję że jest to replika nowa i od niedawna dostępna. Więc jaką replikę proponujecie omówić?
 11. Faktycznie straszliwieodgrzałem kotleta ale no bo wciągnął mnie temat do tego stopnia że nie zwróciłem uwagi.
 12. Czyli że każdy będzie miał szanse bez względu na wzrost jeśli dostanie odpowiednie zadanie/pozycję/funkcję . Tak???
 13. Ok Reasumując w świetle przedstawionych powyżej, argumentów nie da się ukryć ,że jednoznacznie boczniak do lasu ma sens. Tak???
 14. A co powiecie mi o takim czymś??? http://gunfire.pl/product-pol-1152198306-Replika-rewolweru-4-357.html?utm_source=go.pl_gunfire&utm_medium=go.pl_cpc&utm_campaign=GO.PL_rtb_gunfire&utm_term=Reklamy+styl+z+nazwami&utm_content=300x250
×
×
 • Create New...