Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Black93

Użytkownik
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W takim razie musi sie nauczyć snajpa grać. Dla mnie w snajpie zasięg nie jest najwazniejszy, powtarzalność, celność i cichość to największe atuty.
 2. Będzie pasować lecz lepiej kupić czarną syteme (tańsza) + promyk + bart.
 3. Niekoniecznie - stockowy Well MB01 z komora PDI i promykiem wymiatał :D FPS są fajną sprawą ale nie są aż tak konieczne :)
 4. Mam lufę 430 w snajpie i jest super zasięg ponad 100m i celność. Żeby tłumik działał lufa musi się kończyć w nim lub najlepiej zanim on się zacznie, więc jak dasz lufę 495 i do tego 10cm tłumik bd wystarczajaco. O to mi chodziło.
 5. Z całym szacunkiem - zastanów się pierw czego chcesz a potem pisz o porady bo tyle się tego tutaj przewija że ciężko się polapac. Jak już to zrobisz wtedy przestań panikować co do długości repliki z tlumikiem. Nie musisz dawać 20cm tłumika na replikę dasz 10cm ,nic się nie stanie i naprawdę to nie jest długie.... Potem przyjmij do wiadomości że tłumik do snajpy się przydaje bo strzały są cichsze. A następnie zapomnij o Aresie bo nie ma do nich dobrych spustów tuningowych a Bart nie robi ich bo są inne niż w Vsr. Jak ci replika za długa kup VSR G-spec lub T10s od AA.
 6. 1. Lufa 509mm w zupełności wystarczy (sam mam 430mm w snajpie (VSR) i w zupełności wystarcza) 2. TUNING Mocowy: Zestaw cylindra i spustu od BARTa + m160 guardera + guma czarna SYSTEMA z ucietym kołnierzem + bart zrobici stabilizatory lufy (650 fps) 3. Z Bartem będzie pasować Zrób TDC i po problemie. Łatwo regulujesz PDI. 4. Wszystko od Barta 5. Wszystko od Barta 6. Delta Opticall Classic 3-9 x40 - w większości gry nie będziesz używał powiększenia większego niż 3x a masz niedroga optykę z dobrymi szkłami i niezawodnością do tego jest lekka chyba że stać cię na jakąś mark
 7. Mamy 14.03.2019 - a nie wyleciało :D Zadania snajpera i podstawowe zasady: Przeżyć - taka podstawowa zasada każdej gry Mobilność - mobilność w ASG to jedyna szansa snajpera w dzisiejszych czasach - jak jest niebezpiecznie to biegiem do tyłu Głowa - wszystko robić z głową, myśleć co sie robi i nie robić nic na hura
 8. Jako że replika ta staje się coraz popularniejsza założę do niej osobny temat :) W następnym tygodniu przychodzi do mnie paczka z Austrii z tą repliką dlatego jak ktoś ma jakieś pytania proszę pisać - mogę sprawdzić. T10 od Action Army ma standard VSR10. W moim zamontuję (tuning): Zestaw cylindra i spustu INOX od BARTA. Lufa PDI 6.01 430mm Komora VSR TM M160 Guardera Gumka niebieska RH55 KmHead Stabilizatory lufy od BARTA Ślizgi teflonowe do receivera od BARTA Wzmocniona rączka przeładowania od AA
 9. Napisz do BART'a za ile by ci tłok zrobił :) A najlepiej kup od niego cały zestaw Cylindra + spust.
 10. Przecież to jest cholernie nieszczelne (m180 i tylko 620fps) - ja na m160 w VSR 10 na bartowych częściach wyciągam 650fps na promyku 430mm.
 11. Jak masz gumkę czarna systemy, komorę pdi i dystanser z wkładu to możesz uciąć w systemie jej kołnierz i założyć bez niego. Powinno ci dobrze działać.
 12. Black93

  Snajperskie Kulki

  Ja miałem kupione w lipcu 2017 i narazie żadnych zmian.
 13. Mamutowe palce wiele dla tego wycierpiały.
 14. Black93

  Snajperskie Kulki

  Ja je suszę i są idealne pod namiot. Wchłaniają tyle wilgoci że namiot nie jest mokry od skroplonej pary w środku.
×
×
 • Create New...