Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stoczek

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, Chciałem prosić o poradę, które okulary wybrać. Niby nie różnią się w zasadzie niczym oprócz wyglądu i tym certyfikatem, ale może ktoś coś więcej powie. http://gunfire.pl/product-pol-1152200566-Okulary-ochronne-Bolle-MAMBA-Clear.html http://gunfire.pl/product-pol-1152200574-Okulary-ochronne-Bolle-VIPER-Clear.html
 2. Witam, Kupiłem replikę M4, właściciel poinformował mnie, że lufa precyzyjna została wyciągnięta ze Scar'a który miał ją zamontowaną (chyba w stocku). Czy orientuje się ktoś czy jakaś firma dodawała do swoich stockowych replik Scar lufy precyzyjne?
 3. Ładowarka Redox ALPHA v2. Podpoinam normalnie tak jak każdą, z kablem do balansera. Inne baterie ładnie śmigają, czyli wina tej.
 4. Witam, Mam problem z baterią LiPo 2400 7.4 Redox. Zakupiłem ostatnio dwudzielną baterię i po podłączeniu do ładowarki wyskakuje błąd: "Battery vol err cell connect". Jak patrzę ile napięcia jest na celach, zamiast dwóch pokazuje mi jedną. A kiedy podłączam miernik napięcia to normalnie wyskakują mi dwie cele. Co to może być i jak temu zaradzić?
 5. Witam, Mam takie niekoniecznie mądre pytanie. Czy mogę owinąć baterię LiPo taśmą izolacyjną? Zrobiło się kilka przetarć na tej zewnętrznej otoczce i chciałbym to zakleić. Czy bez problemu mogę to zrobić? :)
 6. No tak, ale kolega wyżej napisał, że właśnie mocniejsza sprężyna może nie spełnić swojego zadania i tylko "zamrożę w tym kasę."
 7. Nie mam takiej możliwości, żeby wsadzić 130 i wyciągnąć, tylko żeby sprawdzić. Musiałbym kupić.
 8. Czyli jak mam sparwdzić, czy będą jakiekolwiek rezultaty wsadzenia 130?
 9. Witam, Chciałbym wymienić sprężynę w moim M4 od Specna Arms ze 120 na 130. Dokonane zmiany: Lufę wewnętrzną na precyzyjną 300mm Głowice cylindra M4 SHS Dysza podwójnie uszczelnienia Tłok SHS z połową stalowych zębów Opóźniacz listwy dosyłacza dyszy SHS Głowica tłoka POM Gumka hop up G&G zielona Czy muszę wymieniać coś jeszcze, czy bez problemu mogę wsadzić nową sprężynę 130 Guarder'a? Z góry dzięki za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...