Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Duscann

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja mam zainstalowaną lufę 500mm, przedłużkę zrobił mi pan z warsztatu, godnie strzela.
 2. Strzelam tylko z CO2 - nowy mag czarny na GG leży nieużywany.
 3. Trzeba było zamówić jak ci ściągałem Bolt catch, ja zamówiłem sobie bo ta część najczęściej idzie się ...kochać, jeśli nie masz oczywiście dobrego zderzaka. Jak wcześniej pisałem, wystarczy zrobić zderzak z pasów przeciw wiatrowych (rampy wzaładunkowe w firmach). Co do kosztów zrobienia takich wymyślnych części jest to bez sensu ponieważ są zbyt skomplikowane i wyprodukowanie na CNC 1-2 sztuk kosztowało by majątek, a z WE kosztuje psie pieniądze.
 4. Po jakimś czasie miałem to samo właśnie na CO2...lekko rozciągnąłem sprężynkę od bolt catch`a i teraz niby wszystko gra.
 5. Mam 509mm JBU 6,01 - strzelam na Madbullach 0,30 i 0,40 - nie ma zacinek.
 6. Hmmm zamawiałem części do Scara WE, w tym takie których nie mieli w ofercie na stronie. Cóż mogę powiedzieć: -Profesjonalna obsługa - wzorowy kontakt. -Paczka wysłana zaraz po wpłacie z Paypal (EMS) -Po 4 dniach części wylądowały u mnie w domku (wysłane jako części zabawek) Polecam sklep bo do tej pory najlepiej i najszybciej mnie obsłużył (wcześniej kupowałem też w innych znanych sklepach z HK)
 7. Patrick ta część jest ze znal`u...miałem lekkie zderzenie z drzewem i poprostu nie wytrzymało, bardzo krucha część. Dzięki Rucznoi za odzew. Właśnie dostałem odpowiedź z Airsoft buddy że też mają i mogą wysłać, więc chyba od nich zamówię. No spieszy mi sie, bo sezon letni w Polsca nie trwa zbyt długo.
 8. Dzięki za poradę Patrick, spróbuję. Żaden polski sklep mi nie jest w stanie pomóc, ani przedstawiciel WE we Francji, Niemiec itp itd. także żaden z większych sklepów zagranicznych, właściwie to już straciłem nadzieję i zacząłem szukać kogoś z cnc by taką część dorobić bo scar leży bezużyteczny...ale może twój kontakt będzie tym właściwym. Dzięki.
 9. Taka prośba Panowie, czy ktoś z Was orientuje się może gdzie można dostać część nr. 27? Szukałem wszędzie i już nie mam pomysłu...chyba pozostanie pisać bezpośrednio do producenta :???:
 10. Ja strzelam na czarnej gumce, jeśli ci to w czymś pomoże. 30m zasięgu? kurczę... jak miałem w scarze krótką lufę to strzelałem na 68 m w grube drzewo, a teraz z dłuższa lufą jest znacznie lepiej...no nic życzę żebys szybko rozwiązał swój problem.
 11. Mam nadzieje że to co napisze pocieszy trochę kolegów. Mojego Scara kupiłem jesienią z Ratecha wraz z ulepszonymi magami na CO2, osobno dokupiłem też NPAS ver.1 i odrazu zainstalowałem. W tej konfiguracji karabinek strzelał fajnie ale ze sporym rozrzutem, a mnie marzyło się zrobienie ze Scara wersji wyborowej. Dokupiłem więc lufkę 509mm JBU, zrobiłem frezy, przedłużkę lufy ale po złożeniu wszystkiego Scar miał gorszą celność niż na standardowej krótkiej lufie... Pomyślałem że trzeba by ustabilizować lufkę wewnętrzą w zewnętrznej oraz zmodyfikować lekko gumkę - przetarłem ją drobnym papi
 12. Było napisane wielokrotnie - poczytaj wątek.
 13. U mnie narazie wszystko ok, wczoraj byłem na strzelaniu, wystrzelałem jakieś 6-7 magów tym razem na dłuższej lufie (509mm). Nie odnotowałem syfonów, a jakoś sztucznie nie wydłużałem przerw między strzałami. Auto nie strzelałem bo wiadomo ,że z tą mocą to tylko singiel. Badanie na chrono pokazało ok 430fps na kulkach 0,40g Madbulla, co łatwo sobie przeliczyć. Nie robiłem tej modyfikacji która była zamieszczona wcześniej, a jedynie rozkręciłem NPAS na max.
 14. Dziękuję bardzo że zechciałeś się tą wiedzą podzielić M.J. Sniper, świetne opracowanko. Pozdrawiam
 15. O jakich modyfikacjach mówisz? wpadłeś na jakiś patencik? Ja mam zderzak z pianki i nic mi nie pęka, strzelam tylko na CO2. Okazuje się że moje chrono chyba jednak zwariowało, bo organoleptycznie po zainstalowaniu lufy 509mm jest dużo większa celność i zasięg. Niedługo porobię testy z innym chrono, celem i miarą. A to mój Scar z przedłużką: http://img225.imageshack.us/img225/2019/img6075.jpg
×
×
 • Create New...