Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Peacemaker

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 1. Panowie, pytanko mam :) Czy w obecnych scarach problemu z kurkiem nie ma? Chodzi o tą rolkę, która zabezpieczona jest felernym pinem, który wypada po około 200-300 strzałach. Czy w OB są jakieś różnice w budowie układu spustowego?
 2. Panowie, orientuje się ktoś jak z wytrzymałością open bolta?
 3. Spusty na TQ wyglądają na niedostępne, ale postaram się dowiedzieć kiedy będą. Na marginesie, na dniach będę miał do sprzedania scara na tzw. "full wypasie" - EGLM, EO552, i wymienionym chwytem na typ ERGO (black)
 4. Widział ktoś gdzieś spusty do scara?
 5. na semi problemów z celnością nie mam ;), więc lufy kupować nie będę. Co do nie działającego bolt catcha, bodajże działa po zrobieniu podkładki, ale nie za dużej bo zaskakiwać będzie po oddaniu każdego strzału.
 6. @Patrick bateman - z tym się nie zgodzę, mój scar za 3 dni będzie miał równiutko 7 miesięcy, przebieg mam ponad 12000.. i mam zero problemów. Może dlatego, że mam stocka ;)
 7. @Thalon - jesli dobrze cie zrozumiałem chodzi ci o pina od body, tak? 3.3x0.6
 8. Problem z burstem zażegnany. Wystarczyło ciut osłabić sprężynkę od przerywacza :)
 9. Dziś wymieniałem przerywacz i kurek na ra-techowy, wnioski są takie: Kurek wykonany o niebo lepiej od stocka, przede wszystkim ma zrobiony pin od rolki, który w stocku wypada po oddaniu 200 - 300 strzałów. Przerywacz ma dłuższy ząb, który zwalnia kurek, przez co powinien na pewno nam dłużej posłużyć. Za to napotkałem jeden problem, którego nie umiem sklasyfikować "wada, czy może zaleta". Po zapakowaniu kurka i przerywacza do układu, replika oddawała jeden strzał, po czym się zacinała - spust nie wracał do końca powodując zablokowanie kurka. Po paru godzinach poszukiwania problemu i pr
 10. @ danyboy - sprawdź czy na pewno to jest to, bo po 2 magazynkach nie miało prawa się to stać. Sprawdź rolkę, która znajduje się na młoteczku, jest tam pin, który niestety bez poprawek wypada bo wystrzeleniu stosunkowo małej ilości kulek.
 11. Zrób jakąś podkładkę pod śrubę, która trzyma wewnętrzną część magazynka.
 12. Scara nabyć warto, aczkolwiek wymaga on większej uwagi niż zwykły AEG.
 13. Proponuję wybrać się z tym problemem do dobrego rusznikarza, na pewno rozwiąże problem, mi osobiście rusznikarz powiedział iż w razie problemów z jakąś z części z układu spustowego dorobi mi nowe stalowe :). Udało się komuś konkretnie wyregulować npasa?
 14. Peacemaker

  SCAR

  Nowe wcielenie mej MK16'stki: WE SCAR GBB 1. anpeq15 (chinska kopia VFC) 2. EO552 3. VFC EGLM Uploaded with ImageShack.us
 15. Peacemaker

  SCAR

  Update WE SCAR GBB Zamontowane: 1. anpeq15 (chinska kopia VFC ) 2. EO552 3. Tłumik dźwięku stubby (element )
×
×
 • Create New...