Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Romin

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Romin

  ASG w TVN

  Znaczy wiesz Prosiak - TVN Uwaga głównie skupia się na kontrowersyjnych tematach lub na tworzeniu kontrowersyjnych tematów. Troszkę boli to nazwanie repliki jako broni. Może temat dzisiejszej uwagi był wywołany pomysłem pewnego posła z PO dotyczącego nowelizacji ustawy o broni palnej - chyba chodzi o to by każdy miał dostęp do broni palnej ? (jak się mylę to proszę nie bić)
 2. Romin

  ASG w TVN

  Mam odmienne zdanie - to jest spisek! Teraz wszyscy pomyślą, iż paintball jest lepszy od asg, gdyż kulka z farbą zostawia ślad na mundurze, nikogo nie zabija i w oryginale nie jest repliką broni palnej z którą można wbiec do banku krzycząc "to jest nebany japad !". Same pozytywy... To co, kiedy kupujemy markery ? ;)
 3. Witam Przeglądałem sobie stronki, aż nagle trafiłem na ciekawy obrazek Kilka pytań: jak się nazywa to camo, jaka jednostka ich używa ?
 4. Posiadam je od czerwca. Są już w wielu miejscach porysowane. Parują, lecz użycie antifoga pomaga na pewny czas. Zakończę tak samo jak sieta: Gdybym miał teraz je kupić, to bym nie kupił.
 5. Kupić kupię, ale nie wiem czy to będzie niedaleka czy daleka przyszłość :-) Jak już jesteśmy przy temacie ładownic: jakie ładownice do magazynków G36 w systemie Molle możecie polecić ?
 6. Ravic, dzięki za zdjęcia. Jak znajdę czas i chęci to coś popróbuje. Kamizelka jako tako jest dobra, lecz ładownice (torby) nie są zbyt dobrej jakości. Spróbuje zrobić tak jak opisał Ravic. Mam nadzieje, że w przyszłości znajdą się fundusze na lepsze ładownice
 7. Witam. Jestem posiadaczem takiej kamizelki. Jak oraz za pomocą czego można usztywnić ładownice (torby) ? Jakieś pomysły ?
 8. Romin

  JG G36C

  Miałem podobny problem z Giecką - kable przy GB się lekko przetarły i poluzowały - włożyłem kawałek plastiku między szkielet a kable i skleiłem - na razie trzyma ...
 9. Jak myślicie - po wstawieniu FTK m120 co trzeba by jeszcze wymienić ? Zębatki, baterie i co jeszcze ?
 10. Romin

  JG G36C

  Czy to normalne, że w zimie Giecka ma większy rozrzut ?
 11. Romin

  JG G36C

  Wymieniał już ktoś głowicę tłoka na cichą głowicę tłoka CA ? Czy ścisza ona gieckę ?
 12. Ja i prawdopodobnie większość osób bardzo chwali sobie silikonową gumkę guardera . Miedzy stockową gumeczką a silikonem jest duuuża różnica (oczywiście na korzyść gumki silikonowej ;) )
×
×
 • Create New...