Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Klama92

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Klama92

 1. Całkowicie się z Tobą zgadzam, jak się na czymś nie znam to się za to nie zabieram :)
 2. Tylko że mówili mi że kosiarka odleci, albo mnie zabije bo ma ok 15k obr/min,. Dałem regulator obrotów i jest git :)
 3. Nie ma problemu :) PS. Kiedyś chciałem zrobić kosiarkę z silnika z pralki (nie wiedziałem wtedy jak podłączyć silnik żeby działał) i też każdy mnie wyzywał od samobójców i debili. Kosiarkę zrobiłem, kosze nią i ma się dobrze a ja żyje :)
 4. Czemu Wy umiecie ludziom tylko dopierdo... (czyt. dopiec). Ja się normalnie pytam, a co poniektórzy już wyzywają od debili. Czemu niektórzy normalnie umieją odpowiedzieć w niektórzy nie (nie będę wymieniał). Z tego co widzę to to Wy macie wypowiedzi 16-sto latka. Temat już lepiej niech pójdzie do zamknięcia bo robi się syf :P PS. Nie jestem w pracy BHP-owcem, tylko taki mam zawód.
 5. Jak bym miał kasę to bym nie pisał tutaj na forum :P Bezpieczeństwo przede wszystkim wiem bo jestem BHP-owcem :P PS. Paralizator kiedyś zbudowałem, ale nie bym mi zbytnio potrzebny więc go dałem kumplowi :) PS2. Nie chce robić pierdołowatej samoróbki. Wiem że zabawa ze sprężonym powietrzem to nie zabawa, bo codziennie mam z min do czynienia w pracy :)
 6. Nie obrażaj rocznika '92 :P Czyli waszym zdaniem musiałbym mieć butlę taką jak w markerach i ciśnienie 200-300 bar z reduktorem powiedzmy do 8 bar, żeby se normalnie postrzelać i nie napełniać butli co chwilę jakby to miało miejsce w "gaśnicy" nabitej do 10 bar ?
 7. Rozumiem. Niestety nie mam innego "pewnego" zbiornika. Posiadam też starą 20-sto letnią 3kg butlę po gazie, ale boje się jej użyć do takiego celu, Jeśli uważasz że gaśnica nie jest "pewna" to czego mogę użyć. Na manometrze na gaśnicy jest ok 9 bar, a skala do 16 bar, więc nabicie jej do 8 bar, max 10 jest w zupełności bezpieczne.
 8. Rogaś jasne, że rozumiem. To tak z czystej ciekawości jakie ciśnienie ma gg, bo z tego co czytałem to ma około 8 barów.
 9. Może i tyle to kosztuje, nie wiem :) Ja chcę tylko doprowadzić sprężone powietrze do magazynka, a nie tak jak ten gościu na filmie zrobił jeszcze ładowanie magazynka. Części będę do tego miał więc nie wiem jak półśrodkami to można zrobić. Może nie rozumiemy się do końca w sprawie tego powietrza :P
 10. Jak minę z opóźnionym zapłonem. Chce zrobić tak jak gościu na filmiku dodanym przez -Otto-. PS. Czy uważasz że to co On zrobił to też mina z opóźnionym zapłonem ??
 11. Nie chcę się zabić tylko potrzebuje porady czy da się tak zrobić jak chciałem. Btw przy zastosowaniu reduktora z butli do magazynka pistoletu nie powinno się nic stać. Chcę zrobić tak jak na filmiku który udostępnił -Otto-.
 12. Słyszę sam siebie, ale dalej nie rozumie o co Ci chodzi.
 13. Może trochę za mało napisałem, ale chciałem to zastosować. Butlę chcę napełnić kompresorem do max 10 atmosfer, a do magazynka pistoletu poleciałoby przez reduktor 6-8 atmosfer.
 14. Rozumiem Cię, ale niestety nie stać mnie na zakup gnata za 200 euro :( A teraz powiedz mi o co Ci chodziło z tym szacunkiem do sprężonego powietrza, bo nie bardzo rozumiem. PS. Moim zdanie to nie jest kombinowanie tylko drobne przeróbki :P
 15. Spokojnie nie zabije się tylko pytałem o ciśnienie powietrza jakie można dać do magazynka i ewentualnie jakie ciśnienie ma green gas.
 16. :( Ale dało by się tak zrobić czy nie ??
 17. Witam posiadam pistolet na GG i chciałbym go przerobić na sprężone powietrze. Chciałbym się od Was dowiedzieć czy ma to sens. Posiadam starą pustą gaśnice od samochodu i chciałbym ją napełnić powietrzem a potem wężykiem podłączyć ją do magazynka pistoletu. Tylko nie wiem ile atmosfer ma green gas, żeby nie nabić butli za mocno żeby nie rozsadziło magazynka. Jeszcze chciałbym abyście mi powiedzieli jaki to pistolet.
×
×
 • Create New...