Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Korkotrampek

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Hej. Zastanawiamsięnadwymianą sprężyny w moim stockowym RK-02. Chciałbym wsadzić 130, tylko myślę czy brać Guardera czy Poseidona (ostatnio na Taiwangun są w promocji). Jak to jest z Poseidonem w porównaniu z Guarderem, jakościowo, żywotność, moc sprężyny ? Jestem dosyć świeży ale wyczytałem że Guarder jest jak najbardziej dobry.
  2. Witam. Chcę kupić " tanią pół-preckę" do G5 Galaxy, długość 141mm. Replika w pełnym stocku. Na stockowej lufie kulki znosi mi nieco w lewo, może też zwiększę zasięg o te kilka metrów. Zważając na "klasę" repliki zastanawiam się na Guarderem 6.04 (chromowany mosiądz) i Systemą 6.04 (mosiądz) obie po 80zł. Wyczytałem na forum że obydwie firmy prezentowały podobny poziom jeszcze jakiś czas temu, lecz nie wiem jak sytuacja wygląda teraz.
  3. Witam. Czy do tej repliki da się wsadzić dłuższą lufę ? Pytam się bo w swojej widzę tuż za wylotem lufy wewnętrznej zwężenie "lufy" zewnętrznej, jakby ogranicznik lufy wewnętrznej. Myślałem nad wstawieniem dłuższej precki z tłumikiem ale wolę się zapytać zamiast wydawać niepotrzebnie kase.
×
×
  • Create New...