Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NiskiSkrzat

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 1. Jakie obozy asg są najlepsze bo to chyba jedyna forma asg dostępna dla ludzi w moim wieku
 2. Jest to taktyczna strzelanka od Serellan games, twórcy niezbyt udanego Takedown: Red Sabre. Jest w niej element dowodzenia botami, który zaimtrygował mnie w starszych Rainbow Six. Oczywiście przydałoby się więcej opcji, wychylanie się u botów. Póki co na Steam dostępna jest wersja alpha. Gra ma moim zdaniem fajny lekko futurystyczny wygląd. Chyba nie można grać innymi klasami/postaciami. Gra jest lekko futurystyczna, ale twoją bronią jest wersja specjalna FALa, więc mam mieszane uczucia. Wolałbym mieć w takiej grze jakieś P2000, AEK 971 itd. Cała moja wiedza pochodzi z materiałow na youtubi
 3. W cqb jest limit 350 fps, czyli z 360 fps z cm037 nie zostaniesz wpuszczony?
 4. Promocja ma gunfire, 643 zł, normalna cena 990zł.
 5. Teorytycznie stać mnie na coś lepszego ale nie jestem do końca przekonany do airsoftu.
 6. Mam pytanie która z nich jest lepsza pod względem: 1. Wykonania i spasowania 2. Wyglądu 3. Niezawodności repliki lub poszczególnych elementów 4. Zasięgu i celności, skupienia 5. Poręczności 6. Przydatności w lesie i w cqb (sens chodzenia z daną repliką do lasu, wpuszczanie lub nie do cqb)
 7. Czy warto kupić tę replikę? Jednak ebb, wygląd, drewno+stal i cena niższa lub podobna do cm z stali i drewna
 8. Czy zasięg wersji para odbiega znacząco od zwykłych?
 9. W wersji cm048su przed gniazdem magazynka jest jakiś drewniany kawałek, jest to chwyt, zaczep czy jeszcze coś innego?
 10. W temacie wspomniano o problemach z podawaniem kulek, poradą jednego z użytkowników była zmiana kulek, ale na jakie?
 11. Czyli w żadnym famasie nie ma standatdowego gearboxa?
×
×
 • Create New...