Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wasiek

Użytkownik
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

 1. A'propos śrubeczki to wystarczy ją odpowiednio przyciąć. Mi się udało i działa.
 2. Jest tak samo jak w Tacticalu, tzn. jest nagwintowany otwór i gumka, wystarczy dobrać śrubkę.
 3. Niestety będzie. Ale ten kolimator jest na MG z jeszcze dwoma innymi, wyższymi montażami. Z nimi nie powinno być problemu.
 4. Znam, często odwiedzam i przyznam, że jest to jedna z moich ulubionych stron. Duży zasób informacji, bogata baza zdjęć kamuflażu jednostek wojskowych róznych państw. Dla mnie miodzio.
 5. Dla mnie Airsoft to połaczenie: :arrow: nurtu LARP-owo RPG-owego - lubię wiedzieć kim "jestem" w konkretnej rozgrywce, wczuwać się w określoną sytuację :arrow: nurtu taktyczno - militarnego - zależy mi na utrzymaniu przynajmniej częściowego "realizmu" rozgrywki, wtedy frajda jest jeszcze większa Inna sprawa, że często to, jaką konwencję preferuję, zależy od dnia, humoru, wydolności fizycznej :wink:
 6. Ja dość mocno szukałem DPMa. W sieci nie znalazłem nic prócz demobila.pl i allegro. Są kurtki w Paragrafie 22 w Gdyni na 10 Lutego.
 7. Jeżeli myślimy o tym samym zdjęciu to chodzi o G36KE. Inna wersja G36, nieco dłuższy od G36c, z lunetą i kolimatorem. Jeśli się mylę to poprawcie :wink:
 8. http://www.arniesairsoft.co.uk/ Pod tym adresm znajdziesz trochę wieści ze Zjednoczonego Królestwa. Pozdrawiam.
 9. www.wmasg.pl/text.php?dzial=bron&text=3 Tutaj jest trochę o kolimatorach i o holograficznych.
×
×
 • Create New...