Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buritto

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. Buritto

  FN FAL [ZL]

  Czesc. Mam Fal'a z firmy ZL a dokładnie DSA SA 58 ... kupiłem go z Gunfire.pl koszt jakieś nie całe 800 PLN. Dobre wykonanie ( full metal) , Gearbox v.3 , 420 fps. Polecam, bo jest bardzo celny i ma zasięg skuteczy ok. 50 M. PS. Nie jest to JG, przez chwilkę była taka informacja na Gunfire.pl ale okazało sie że to pomyłka. :)
 2. Witam mam AK 74 CybarGun AEG i pytanie..... czy da się zamontować do tego jakąś szyne aby zamontować kolimator do niego..... możę ktoś wie jaką i gdzie znaleść taką szyne ??? :strach:
 3. Buritto

  AK-74 Cyberguna

  NIewiem ale.... ja kupiłem sobie mikroprocesorową ładowrko/rozładowywarkę, zrobiłem formatowanie baterii 3 razy naład 3razy rozład ...... po pełnym naładowaniu polazłem na strzelankę.... miałem 2 bootle z kulkami każda po 3000 BB's a po strzelance zostało mi leciutko napoczęta 2 bootla ..... i bateria padła :P czyli ok 3000 kul(ek) poszło, plus troche strzałów na pusto :P
 4. Buritto

  AK-74 Cyberguna

  Czyli nasuwa się wniosek że CG i CYMA to żeczywiście to samo tylko w CG jest BAX który moim zdaniem niczym się nie różni od zwykłego HOP UP'u..... Pytanie na ile w CYMIE starcza bateria 1200mAh i ile ją ładujecie ??........ ja niedostałem instrukcji do baterii i na oko ładowałem 8 godz. i po ok. 3000 kulek i ok.100 stzrałach na pusto.... padła :) czy to dużo czy mało ?? ( nie wiem bo to mój pierwszy AEG....wcześniej tylko sprzężyny i gaziaki :P)
 5. Buritto

  AK-74 Cyberguna

  J mam tego AEGa i musze powiedzieć że jest solidnie wykonany , nic nie trzeszczy, " to na górze" jestr metalowe jak i dużo innych części.... strzela całkiem nieźle ... nie powiem dużo na temat osiągów bo nie porównywałem jeszcze z żadnym innym AEG ale póki co to polecam.... Bax jest regulowany tak samo jak Hop Up Bateria 8.4V Ni-Cd 1200mAh tylko ładowarka jakać dziwna firmy krzak "YIXIN ELECTRONIC.... ale ładuje ... ale już się zaopatrzyłem w ansmana :)
×
×
 • Create New...