Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

saper_

Użytkownik
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

 1. Z MERF3 nie ma już takich problemów. Jest to zupełnie inna konstrukcja - MERF był wykonany w technologii analogowiej, MERF3 to cyfrówka. Wszystkie problemy znalezione w MERF zostały wyeliminowane.
 2. Witam, W instrukcji jest zaznaczone: "UWAGA! Zwarcie przewodu sygnałowego z plusem akumulatora spowoduje trwałe uszkodzenie układu. Należy zadbać aby wszystkie połączenia były dobrze zaizolowane." Był to faktycznie błąd w konstrukcji, który został poprawiony w nowych wersjach. Teraz zwarcie przewodu sygnałowego z + zasilania nie powoduje już uszkodzenia układu (zarówno ACS jak i MERF3.2 / MERF2). Zawsze jednak układy, które były odsyłane na gwarancji z powodu tego uszkodzenia były za darmo naprawiane.
 3. Nowa funkcja cyfrowego mosfetu MERF3 - Smart Trigger: Funkcja pozwala na uzyskanie szybszej reakcji spustu. Współpracuje ona z systemem ROF Control. W czasie trwania pierwszego strzału układ ustawia ROF Control na 100%. Po pierwszym strzale zostaje on przestawiony na uprzednio zaprogramowaną wartość np. 30%. W efekcie pierwszy strzał zostaje oddany z pełną szybkostrzelnością, a kolejne z zmniejszoną. Najlepszy efekt można osiągnąć stosując akumulator o wyższym napięciu niż standardowo. Uzyskamy wtedy szybszą reakcję spustu przy zachowaniu takiej samej szybkostrzelności jak przy akumulatorz
 4. Nowy MERF (v2), posiada regulację ROF'u. Różni się od MERF+AB: - obsługa akumulatorów LiPoly, LiIon, LiFePO4 - ostrzeganie o niskim stanie naładowania akumulatora poprzez wibracje silnikiem - programowanie spustem - współpraca z słabymi akumulatorami NiMH - lepsze zabezpieczenia - jeszcze większy prąd max Wymiary PCB: 18x46mm Do sprzedaży wejdzie w lipcu. Cena trochę wyższa od MERF+AB, 149zł.
 5. Dwa kable sygnałowe dają pełną swobodę, która jest pożądana zarówno w sterowaniu procesorem jaki i ominięciu spadku napięcia na przewodach biegnących do spustu w przypadku prostych układów MOSFET. uC może zostać obudzony jedynie zboczem opadającym, przez co wyzwalanie 'plusem' nie wchodzi w grę bez dodatkowych elementów oraz filtrów które niestety zwiększyły by rozmiar płytki. Jesteśmy w trakcie projektowania nowego PCB, wersji slim. Układ zachowa te same funkcjonalności, będzie jednak w formie podłużnej laski. 3-cyfrowy wyświetlacz pozwala na komfort obsługi dla tak dużej ilości ustaw
 6. Tak, w skrócie wykrywanie strzałów opiera się na analizie prądu pobieranego przez silnik.
 7. Układ bez problemu mieści się w chwycie przednim oraz kolbach stałych.
 8. Tak wygląda układ. Wiecej zdjęć opublikuje wieczorem.
 9. Trzeba wymienić gniazdo przy baterii oraz wtyczkę do repliki na t-connectory, oraz wyprowadzić 2 przewody od styków tak jak w przypadku MERFów.
 10. Witam! Trochę to wszystko trwało, jednak było warto. Projekt został dopracowany praktycznie do perfekcji:) Oto specyfikacja nowego AEG Control System: AEG Control System /zdjęcia zostaną opublikowane 5 maja/ Układ został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających maniakach Air Soft Gun. Jest to nasz flagowy produkt, wprowadzający szereg innowacji. Współpracuje z wszystkimi typami GB i nie wymaga stosowania dodatkowych czujników. Najważniejsze funkcje: 1. Burst - dodatkowy tryb ognia, z programowalną długością serii 2. Zaawansowany hamulec 3. Elektroniczny progr
 11. Tak, AEG Optical Control System zbliża się wielkimi krokami. Został już praktycznie dopracowany do prefekcji. Za tydzień pojawi się artykuł o wszystkich zmianach które zaszły oraz pierwsze zdjęcia gotowego układu. Premiera AOCS - 1 maja. Miesiąc wcześniej będzie on już dostępny w przedsprzedaży.
 12. Tak, sam spotkałem się z tym problemem. m.in. dlatego zostały wycofane prototypy ze sprzedaży. Przy wyższym napięciu problem nie występuje.
 13. Oczywiście, że tak. Dlatego napisałem to na forum, a możliwość zwrotu jest tylko i wyłącznie z mojej dobrej woli - jeszcze dodatkowo ryzykuje tym, że komuś się ta dobra wola nie spodoba.
 14. Witam! Jedna osoba już pisała, że będzie próbowała się podjąć montażu w gb.v3 ale aktualnie straciłem z nią kontakt. Czy jest to możliwe? Teoretycznie będzie działało tak samo jak z gb.v2. Otwór powinien mieć 3mm x 10mm i znajdować się w tym samym miejscu gdzie zamontowany byłby czujnik w gb.v2. Jeżeli ktoś sobie życzy aby zupełnie wyłączyć burst, również nie ma problemu. ----------------------------------------------------------------------- Co do gwarancji. Typowej gwarancji z paragonem i pieczątką nie ma. Układ oficjalnie sprzedawany jest jako seria wciąż prototypowa. Tak jest
 15. Jest możliwość wyprowadzenia dodatkowego przewodu dla selektorów SAFE/SEMI/BURST/AUTO.
×
×
 • Create New...