Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fidel64

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 1. Jakby co sprzedaję jednego w komisie :) http://wmasg.pl/pl/consignment/show/652795
 2. A G&G to jaki system? bo w sumie to jest dla mnie ważniejsze ;)
 3. G&G to system TM czy VFC? Dorabiałem łoże i rure gazową do CYMY ( zapewne system TM ) i trzeba było trochę popilnikować ale wlazło ;)
 4. Witam. Zastanawiałem się jakie części AKMS mogę wymienić bez większego kombinowania, na części z "ostrego" odpowiednika. Wiem że łoże i rura gazowa z nakładką wchodzą po większej lub mniejszej pracy pilnikiem. Osłabiacz podrzutu wchodzi bez problemu. Ktoś się orientuje jak ma się sprawa jeśli chodzi o ramiona kolby i stopkę? ( rozumiem że zatrzask kolby nie jest kompatybilny z replikowym? ). To samo pytanie dotyczy: wyciora, szczerbinki ( samego ramienia ), przełącznika rodzaju ognia oraz "zatrzasku" rury gazowej ( mały obracany pin z wajchą "wypuszczający" rurę gazową ).
 5. Pytanko: czy opłaca się, w celu poprawy skupienia wymienić lufę w mp5 ( CM 041 ) na którąś z tych w cenie do 120 zł? ( SRC, GUARDER itp. ) Jeśli tak to jaką? Nie interesuje mnie dozbierywanie do promyków, pdi albo innych luf kosztujących 50% ceny repliki ;)
 6. I całe zamieszanie tylko dlatego że w nawiasie napisałem policja? Panowie, to nie jest celem dyskusji - wiem że policja nie po MON ale nie ma to żadnego znaczenia - dla kolejnej osoby która chciałaby mi napisać że policja to nie jest wojsko - WYOBRAŹCIE SOBIE ŻE W TYM NAWIASIE NIE MA SŁOWA POLICJA... dziekuję. Akurat jeśli chodzi o przynależność i podległość służb mundurowych mam jakie takie pojęcie jako żołnierz zawodowy...
 7. Nie jest, ale jest tam używany. BARDZO PROSZĘ ABY OSOBY KTÓRE NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA NIE ZAŚMIECAŁY TEMATU - jest on konkretny - cel sprecyzowany. Naprawdę komentarze tego typu potrzebne nie są.
 8. Chciałbym stworzyć pełną listę pistoletów używanych ( po II Wojnie Światowej ) w Wojsku Polskim. Wbrew pozorom google nie daje za dużo informacji. Na pewno: 1). Wist p-94 ( Wojska Lądowe ) 2). P-83 ( ŻW ) 3). Vis ( Nie wiem czy ciągle są gdzieś używane ? ) 4). Walther P99 ( Policja, GROM ) 5). Glock 17 ( GROM, OSŻW, ŻW ) Wydaje mi się że również Sig Sauer p266 ale pewności nie mam. Proszę o pomoc w uzupełnieniu listy.
 9. Fidel64

  AKM/AKMS

  Cyma 048s Wymieniona Sprężynka 130 Wymieniona gumka Ho pup Drewienka ( łoże oraz rura gazowa z nakładką ) z ostrego AKMS Osłabiacz podrzutu z ostrego AKMS Pasek - oryginal WP :) Chwyt - imitujący bekalitowe chwyty ( made in hong kong )
 10. No tak - ale jak podasz wszystkie dane fikcyjne to żadną firmą windykacyjną Cię straszyć nie będzie mógł :)
 11. Fidel64

  AKM/AKMS

  Witam. Oto dwa AKMS: Cyma 048s ( tam gdzie są dwa to ten na górze oraz samotnie tam gdzie jest jeden AKMS ) Wymieniona Sprężynka 130 Wymieniona gumka Ho pup Drewienka ( łoże oraz rura gazowa z nakładką ) z ostrego AKMS Osłabiacz podrzutu z ostrego AKMS Pasek - oryginal WP :) Chwyt - imitujący bekalitowe chwyty ( made in hong kong ) Bagnet WP 6h4 ( jak widać pasuje - dzięki pilnikowi oraz oryginalnemu osłabiaczowi podrzutu ) RK-10 Drewno z ww. cymki ( stockowe w RK-10 to jakiś żart i pomyłka ) Pasek - WP
 12. aby kolba się nie "chwiała" można np. dołożyć podkładkę pod przycisk, wsadzić w gwint np odrobinę izolki, pomiziać gwint lakierem do paznokci i we wszystkich przypadkach - mocno dokręcić ( np kombinerkami ). Przerabianie akms na akm jest co najmniej dziwnym pomysłem bo w body zostaną Ci otwory po składanej kolbie.
 13. To się ciekawych rzeczy dowiedziałem - kupowałem u gościa kilka razy kulki, maski , magazynki , bipody...- ale w sklepie stacjonarnym bo mam go pod samym domem . Nie ma problemu się tam dostać - czynne jest od 12. Nie wiedziałem że tak tam ludzi w konia robią. Cóż ja nie jestem stratny - a zawsze kulki mogę kupić tuż pod domem. Powodzenia! PS. Sposób żeby wkurzyć gościa? Zrobić zamówienie "za pobraniem" na fikcyjne dane... Kilka takich wysyłek ( jeśli dojdą do skutku ) i gość jest w plecy kilkadziesiąt PLN - tak o - żeby miał gorszy dzień ;)
 14. Udałem się po mądrość do najstarszej Airsoftowej boginni - Izolki. Zrobiłem mniej więcej jak piszesz - dokładałem warstw aż do momentu kiedy zaczep ustawił się w odpowiednim miejscu. Kolba chodzi teraz bardzo ciężko ale jest to duży plus - sporo osób narzeka że im się ona telepie - po podłożeniu i dokręceniu "na duś" trzeba włożyć już trochę siły żeby ją ( w zakresie telepania ) poruszyć. Dzięki za porady.
 15. Tylko że po wykorzystaniu podkładki nie mam pewności że zaczep wyląduje w odpowiednim miejscu.
×
×
 • Create New...