Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gorbacz

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 1. Ni hao, Machinegun.pl ma na składzie Midcapy do SG552 http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1185 Czy ktoś z Was miał już z nimi do czynienia ? ŁEDIT - Są dłuższe. Ciekawe czy SiG z tymi magami będzie wyglądał bardziej seksownie...tfu..."taktycznie"... :wink:
 2. Tu chodzi tylko o mundury WP. Nosiciele flecków, DPM-ów i innych mogą spać spokojnie. EDIT - pełna lista: nie wolno nosić mundurów - galowego, wyjściowego, służbowego, ćwiczebnego, polowego, specjalnego, roboczego i wieczorowego oraz części mundurów w postaci : 1) mundury galowe generalskie wojsk lądowych oraz wojsk lotniczych wzór 92; 2) mundur galowy admirała wzór 92; 3) mundury galowe wojsk lądowych, wojsk lotniczych oraz Marynarki Wojennej wzór 92; 4) mundury wyjściowe i letnie generalskie wojsk lądowych oraz wojsk lotniczych wzór 92; 5) mundur wyjściowy i wyjściowy letni adm
 3. W moim wydaniu to były 4 metry. Zdążyłem się złapać gałęzi co trochę spowolniło lot. 8) Następnym razem jak będę spadał to postaram się obliczyć zależność pomiędzy czasem lotu a reakcją. :wink: A spać nie pójdę bo piszę plan magisterki a takie szaleństwa najlepiej robić w nocy.... :lol:
 4. Panowie skupiacie się na aspekcie nabierania wysokości a zupełnie pomijacie zagadnienia związane z nagłym atakiem wrażych siły grawitacyjnych zwanym powszechnie spadaniem. Oto kilka porad dla spadającego ajersoftowca: a) Twoje ciało jest cenniejsze od twojej giwery. B) Jeśli spadasz, staraj się wylądować na tzw. zad. c) Jeżeli masz do wyboru kurczowe trzymanie się swojego AEGA za 2 tys złotych a kurczowe trzymanie się gałęzi wybierz to drugie d) Jackie Chanem nie byłeś nie jesteś i nie będziesz. Akrobacjom powietrznym mówimy NIE !
 5. "Taktyczna Kamizelka Operacyjna 12 kieszeni kropka kamo" bardzo ładnie i elegancko skracamy do "Pattern we flecku". To kopia kamizelki wojsk RPA, bardzo popularna ze względu na cenę i wielość wzorów (OD , DPM , Flecktarn, Kwadracik...tfu...MARPAT, itp.). Nosi ją większość Goryli. Jakość wykonania średnia na jeża ale za te pieniądze i tak nieźle.
 6. AAAAARGH Kłopka Kłamo Kłontłatakuje !!! To jest flecktarn a Kropka K. to chory wymysł wyobraźni militaryarea...to tak jakby marpata nazwać "Kwadracik Kamo"... :P
 7. W tym temacie. Swój czas temu zamówiłem z jednego sklepu on-line towar. (Akurat nie ASG ale konstrukcja podobna). Dostałem maila z potwierdzeniem wysyłki, czekam tydzień, dwa, nic, a tu nagle dzwonią mi domofonem jakieś młode chłopaki którzy mają w łapach... moją paczkę ! I mówią że znaleźli ją na ziemi w punkcie skupu metali dobre 2 kilometry od mojego domu. Paczka była brudna i przemoczona ale zawartość na szęście w jednym kawałku i sprawna. Zapewne wielu z Was po tygodniu czekania zaczęło by zasypywać sklep mailami i telefonami a na łamach forum histeryzować o fatalnej obsłudze i ni
 8. Pytałem o nie kiedyś w Polonusie - powiedzieli mi że są podobne do x500 ale szybka jest na fest i nie można jej wymieniać.
 9. Ooo Grzechu jakbyś coś napisał o tym jak to ustrojstwo się sprawuje w akcji to byłbym wdzięczny. Pozostałym też dziękuję za opinie.
 10. SG552 TM ? Od razu mówię żebyś się nie zdziwił że czasem po przełączeniu z safe na semi SIG nie strzeli. Należy przełączyć na auto i cofnąć na semi i jest git. Ot, taki urok SIGów.
 11. Panowie mieszacie w jednym wątku kwestię pistoletów na "paluszki" i nowego mikro-AEGa Glocka Tokyo Marui. BTW Wonski jak to jest z tym ładowniem ? Masz transformator pod ręką ??? 8)
 12. Z góry przepraszam i dziękuję jeśli była już o tym mowa. Na stronie http://www.firefoxtech.com/ znalazłem throat mics - mikrofony gardłowe (?). Sam pomysł brzmi ciekawie. Czy ktoś miał styczność z takimi zabawkami a jeśli tak to gdzie w Polsce można je dostać ??
 13. "Nie ma gogli nie parujących, są tylko mniej parujące".... generalnie poziom parowania gogli jest proporcjonalny do zapocenia twarzy, warunków atmosferycznych. Pomaga pryskanie gogli antifogiem (niektórzy psiakają się też AF po pysku). Oczywiście są gogle bardziej parujące z natury (SWD) i mniej parujące (Bolle, Uvex). Klasami 500k się nie przejmuj tak długo jak są to x500 Tactical a nie różowe narciarskie.
 14. ??? Ja nie miałem z Polonusem żadnego problemu. Co prawda brałem na fakturę i nie omieszkałem podpisać się jako przedstawiciel firmy ojczulka ale poszło błyskawicznie, sprawnie i sympatycznie a zamawiałem tylko jedną sztukę (x500t).
 15. http://www.militaryarea.pl/product_info.ph...roducts_id/3523 Pattern we flecku.
×
×
 • Create New...