Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PelsonBMW

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam trochę węży różnej średnicy, jutro spróbuję :) dzięki za podpowiedz :)
 2. Siema ! mam zwykłą wersję KJW Kp-01 E2 do której dokupiłem magazynek C02 , niczym się nie różni od wersji C02 oprócz tego, że zwykły ma magazynek na GG , w środku są identyczne . Mam problem związany z tym, że na C02 zamek za praktycznie każdym razem zostaje z tyłu (tak jakby się skończyły kulki) i albo muszę dopchać zamek albo nacisnąć zwolnienie blokady zamka lub trzymać ją palcem żeby nie zaskakiwała, a w pewnym momencie i tak się zamek zablokuje tak, że muszę i nacisnąć zwolnienie zamka i go dopchnąć. Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić ? podkładki pod sprężynę dać żeby bardziej ściąga
 3. Ciężki temat widzę będzie z takim łożem bo nigdzie nie ma :P to są wszystko stare aukcje sprzed kilku lat, a ceny teraz są zaporowe :D
 4. Cześć, pomógł by ktoś zidentyfikować co to jest za front? Jest skręcany do siebie śrubami, ni kij ni w oko nigdzie nie mogę takiego znaleźć, nie jest to raczej zenit b11 bo w nim ris jest z prawej strony a tu jest z lewej no chyba że źle patrzę , góra też nie wiem co to jest.
 5. Ja mam znowu problem na c02 w KP-01E2, ale u mnie zamek się cofa i blokuje w tylnym położeniu :P , co udało mi się zaobserwować to blokada która wchodzi w magazynek ma miejsce między kulkami i przez to zaskakuje.
 6. Jakiej firmy kupiłeś hi capa? Ja mam boyi rk-01 i kupiłem metalowe magazynki od cymy midcap i wystarczyło delikatnie spiłowac ząb i nie podaje tylko 4 ostatnich kulek .
 7. Więc tak, założyłem sprężynę guarder m140, shs faktycznie się ubił i to bardzo, różnica w długości sprężyny to kilka CM, wcześniej były identyczne bo mam zapisaną na kartce jaką miała długość. Założyłem również cylinder stalowy żebrowany typ 2 z czterema otworami z tyłu cylindra i doszczelnioną aluminiową dyszę długiego typu. Wynik? 410 -398 fps na 0.25g 380-360 fps na 0.30g Zastanawiam się czy zostawić stockową głowice cylindra i głowicę tłoka czy zakładać aluminiowe wyciszone? Da to coś? Układ szczelny na tym i na tym. Założyłem również komorę HU od E&L któr
 8. Więc tak jak mówiliście, dysza była za krótka, na chwilę obecną założyłem dysze stock i jest już szczelne. Na kulkach 0.25 - 430 fps 0.30 - 380 fps Albo ta sprężyna shs się ubiła albo ja nie wiem co jest, chce wycisnąć z tego szajsu jak najwięcej (testy) bo mam drugi GB w stocku na rozgrywki. Zastanawiam się jaki cylinder tam wsadzić? Jaki typ? Aha lufa precyzyjna 300mm zamiast stockowej 260mm jest założona
 9. Już nawet pomijając to czy szkielet wytrzyma (mam drugi na wymianę) to dziwne że z taką sprężyną tak strzela, jaką komorę kupić? Zauważyłem że na wysokości połowy gumki komora jest pęknięta (pajączek) ale raczej tamtędy powietrze nie powinno uciekać. Ktoś ma jakieś pomysły?
 10. Siema, boyi rk-01w w stocku ma 400fps i sprężynę m120. Wymieniłem u siebie silnik na tornado high torque v2, zębatki 100:200 , doszczelniona głowica tłoka, tłok polimerowy 14 zębów metalowych , głowica cylindra łozyskowana , łozyskowana prowadnica sprężyny metalowa , dysza uszczelniona alu, sprężyna shs m140 , listwa dosyłacza. W stocku zostały styki i cylinder i komora hopup. Gumka Zielona G&G. Lufa precyzyjna i uwaga! 300fps xD o chu tu kurła chodzi? Czyżby komora hu z gownolitu nie wytrzymywała czy o kij tu chodzi? Replika na stockowym GB i lufie oraz kulkach 0.25 ma 400fps.
 11. Siema! Kojarzy ktoś jaka sprężyna w stocku tu siedzi?
 12. Witajcie ASG maniacy ;), przejdę do rzeczy , otóż potrzebuję wzoru wkładów w kołnierz, na barki oraz na "jaja" do tejże kamizelki , mile widziane zdjęcia i wymiary , płyty przód oraz tył posiadam, aczkolwiek chciałbym zrobić sobie swoje wkłady i potrzebuję czegoś na wzór. Pozdrawiam !
×
×
 • Create New...