Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Forzajuve

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 1. mam takie wyjęte z h-02,pisz pw
 2. Mi silnik specny padł po 1tys kulek,potem wyrwało pierwszy metalowy ząb z tłoka razem z kawałkiem tłoka(shs 14 metalowych zębów). Mam wyciszone głowice shs i nie ma prawie różnicy w porównaniu ze stockiem. Uszczelniona dysza(jest strzykawka). Chciałem tylko poprawić AOE ,teraz mam tłok shs z 7 stalowymi zębami i plastikowe zęby same się zjechały.Muszę troszkę cofnąć tłok i dlatego myślałem o sorbo lub podkładce pomiędzy tłok i głowicę tłoka.
 3. Mam zestaw cichych głowic i potrzebuje poprawić aoe(ustawić prawidłowo).Zastanawiam się czy sorbopad można nakleić na cichą głowicę cylindra czy lepiej dać jakieś podkładki pomiędzy tłok i głowicę?
 4. IAR wygląda lepiej ze zwyczajnymi.Kilka osób pytało o pmagi do hk 416,Mi osobiście się podobają.
 5. Na azteko,taiwangun i cytdaelaasg pojawiły się magazynki battleaxe.Do mnie już jedzie 5 sztuk:). Bierzcie póki są dostępne. http://azteko.pl/battleaxe-polimerowy-magazynek-mid-cap-na-150-kulek-do-serii-ar-15m4-black-p-16468.html
 6. Może były to te magi na 70 kulek?One nie pasują,Te pasujące są inne, na 120 lub 140 kulek,nie pamiętam dokładnie.
 7. Kto mi zrobi mosfet z kablami do hk416 od specny?Nie wiem jaki wybrać,jakieś sugestie?
 8. Założyłem dziś uchwyt zawieszenia http://gascolt.nazwa.pl/pl/p/Obustronne-mocowanie-zawieszenia-taktycznego-do-replik-M4M16-SPE-09-005528/5546 ale teraz jest dziura i widać kable,lipa troche.Też tak macie czemu te ucho od specny ma tą dziurę,blaszka która była założona na prowadnicę nie miałą tego otworu.
 9. Polecam http://art-fox.pl/ , brałem tam MTP
 10. Dziś wkładałem steelbulla 407mm i elegancko przechodził,lufa wystawała 12 cm i znaczyłem ile obciąć.Pojechałem do tokarza i lufa ma teraz 280 mm i jest w sam raz.Stokowa lufa ma 270mm.Magi piłowałem bo takie miałem,sprawdziłem jeden i było dobrze to przerobiłem pozostałe 4:)
 11. Podobno nie pasują Ja mam mid capy caa https://www.militaria.pl/action_sport_games/magazynek_caa_mid-cap_asg_do_replik_m4_m16_-_tan_mil17664_a_p52959.xml Nie pasowały,ale naprawiłem je pilnikiem,spiłowałem ten pierwszy garb od góry pod wylotem kulek.Wszystko ładnie pasuje teraz,chociaż trzeba zwrócić uwagę przy zapinaniu maga w gnieździe żeby się dobrze zapiął.Myślę że te battleaxe też się da dopasować.
 12. Udało mi się dopasować midy CAA,zeszlifowałem pierwszy ząbek na magazynku i teraz mag się zapina(nie tak łatwo jak hi cap z zestawu) i podaje kulki.Także p-magi można śmiało spasować,pilnik i jazda:) Jaką moc ma stokowa sprężyna?m120?
 13. Próbował ktoś tych magazynków http://azteko.pl/guarder-magazynek-mid-cap-na-140-kulek-do-serii-m4m16-black-p-16128.html
 14. Zmiana zwalniacza magazynka coś pomoże w kwestii magazynkow?
 15. Niestety midy CAA nie pasują:( ,muszę kupić te battleaxy ale widzę że podrożały już. Replika przestrzelana,hopek kręci,zobaczę jak wymienię gumkę,może celność się poprawi,sprężyna brzęczy(da się coś zrobić?)
×
×
 • Create New...