Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hurim6

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam! Mam już od 9 lat auga jg 3g i wymieniłem w nim jedynie gumkę na systemy. Chciałbym ją stuningować ,żeby podciągnąć jej osiągi row itd. Mój budżet to 800-900 zł, co proponujecie na początek? Pozdrawiam
 2. A czy przypadkiem reg nie stabilizuje sie po oddaniu +/- 1000 strzałów ? Cos kiedys czytałem o tym, ale nie wiem czy jest w tym chociaż odrobine prawdy.
 3. Ale ja jak coś to używam butli nie nabojów :D
 4. Czyli nie ma możliwości, żeby tak ustabilizować replike, aby kulka zawsze leciała za taką samą mocą? A nie raz słabiej raz mocniej.
 5. To czym może być spowodowana ta niestabilność? Jest jakiś sposób, żeby kulki zawsze leciały w ten sam punkt na krzyżu? Mowię oczywiście o pogodzie bezwietrznej.
 6. Lufa promyk, gumka systemy,komora wzmocniona, kulki 0,42
 7. Mam pytanie, czy jest jakiś sposób, aby podczas oddawania strzału kulki nie latały raz po prawej raz po lewej stronie krzyża lunety, raz niżej raz wyżej? Chciałbym uzyskać stabilność czyli środek krzyża i minimalnie raz góra raz dół (strzelanie odbywało się w bezwietrznych warunkach).
 8. Dzięki za wyszczególnienie, w takim razie do dzieła! :D
 9. Witam! Ostatnio zacząłem bawić się w nagrywanie strzelanek za pomocą go pro. Co jest do poprawy? Co jest dobre? Czy jest sens się w takie coś bawić? Pozdrawiam
 10. Kanał poświęcony tematyce ASG, na którym będą pojawiały się głównie materiały z imprez Airsoftowych jak i gameplaye z rozgrywek. Ze względu na rozpoczęcie studiów, kontent nie będzie pojawiał się regularnie i bardzo często. Będe się jednak starał o jak najwyższą jakość materiałów pod względem obrazu jak i akcji. Na kanale pojawił się 1 materiał z Battle Larpu Zambezi IV zapraszam do oglądania!
 11. Witam! Orientujecie sie moze, jakie ciśnienie należy ustawić w replice z konwersja mancraft, aby zasięg na kulkach 0,4 g wynosił około 100-120m (komora PDI,lufa prometeus, gumka systemy)
 12. W takim razie czekam na odp. (:
 13. Używam ich reduktora, pytanie tylko jakie ciśnienie ustawić, ze posiadać zasięg 100-120 m ?
 14. Witam! Posiadam L96 (prometeus, PDI, gumka systemy) z zainstalowanym system mancraft. Moje pytanie kieruje do osob, które ową konwekcję posiadają. Jaki ciśnienie należy ustawić, aby na kulkach 0.4 g otrzymać jak największy zasięg (110-120m) i przy okazji nie rozwalić nic przez zbyt duże ciśnienie? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...