Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wojtek(Wrocław)

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Witajcie. Otóż mam problem z tą moją nieszczęsną repliką. Magazynek nie wchodzi dobrze w replike. Nie ma tego kliku i po jednym strzale wypada. Druga rzecz to to, że nie za każdym pociągnięciem dźwigienka zaskakuje i naciąga sprężynę. Pomóżcie bo nie mam już nerwów do tego.
 2. Witajcie. Otóż mam problem z tą moją nieszczęsną repliką. Magazynek nie wchodzi dobrze w replike. Nie ma tego kliku i po jednym strzale wypada. Druga rzecz to to, że nie za każdym pociągnięciem dźwigienka zaskakuje i naciąga sprężynę. Pomóżcie bo nie mam już nerwów do tego.
 3. W moje ręce wpadła taka m-ka(http://www.taniemili...7,664.html#opis). Tak wiem słaba, gearbox v2 itd., lecz wyszło że dostałem za free. Jakieś opinie, sugestie co wymienić? Szukajka nie pomogła.
 4. W moje ręce wpadła taka m-ka(http://www.taniemilitaria.pl/pl,m4-ak-4ris-ak,3,5,6,7,664.html#opis). Tak wiem słaba, gearbox v2 itd., lecz wyszło że dostałem za free. Jakieś opinie, sugestie co wymienić? Szukajka nie pomogła.
 5. Witajcie. Zakupiłem moją pierwszą replikę a jest nią G36 (chyba K) model jg 608-6 i proszę o pomoc w znalezieniu dobrego kolimatora do tej repliki. Nie mam pojęcia jakie szyny montażowe (mm) ma replika a nigdzie nie mogę znaleźć informacji. Podsumowując polećcie jakiś kolimator (fajnie by było z możliwością przybliżenia 1x i 3x) do tej repliki. Dzięki i pozdrawiam
 6. Nie wiem zbytnio. Zależy mi na tyk abym mógł doczepic kolimator. Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
 7. Heja. Chciałbym rozpocząć przygodęz ASG. Co się z tym wiąże muszę kupić jakąś dobrą replikę. Mój budżet to 500-600zł. Atestowane okulary juz mam.
×
×
 • Create New...