Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EzoxPL

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Cóż znalazłem zestaw searów na ebayu już zamówiłem i teraz wystarczy czekać miesiąc na paczkę i zamontować to wszystko. Jak wszystko bedzie działać to napisze wszystko w poście.
 2. Właśnie zapomniałem dodać tłok mam aluminiowy kupowałem zestaw wzmacniający do 550 fps Tłok mam aluminiowy
 3. Mam problem po naciągnięciu tłoku zaczep nie łapie tłoku i snajperka sama od razu strzela i właśnie nie wiem co mam wymienić tłok bo sie może zjechal czy trigger sear'y po prostu nie dosięgają
 4. Jak by co zrobiłem 2 te same posty przez przypadek prosilbym nie pisac na ten tylko ten ponizej
 5. Otóż kupiłem sobie taką lunetę http://www.taiwangun.com/lunety-2/luneta-3-9x40-z-wysokimi-pierscieniami-montazowymi-acm?from=listing&campaign-id=19 i chciałem się zapytać czy tej lunecie nic się nie stanie jeśli zanurzę ją w wodzie
 6. Witam. Otóż poszukuje śrub do repliki MB03 a dokładnie mam na myśli śruby które wkręca się w kolbę żeby skręcić replikę w całość, szukałem sam ale jak na razie nic nie znalazłem więc przychodzę z prośbą o pomoc tutaj.
 7. Otóż mam problem kilka dni temu coś się stało chyba z spustem w mojej snajperce wszystko wygląda u mnie tak jak na tym filmiku i chciałbym was zapytać co dokładnie się zepsuło i czy dało by się to samemu wymienić bez jechania do serwisu proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...