Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

parys01

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Kojarzysz gdzie takie coś mogę dostać?
 2. Witam. Widziałem na zdjęciach z Afganistanu, na których nasi żołnierze na końcach luf Beryli mieli zaślepki srebrnego koloru. Wiem, że te zaślepki służyły żeby brud do lufy się nie ładował. Wie ktoś gdzie można to dostać?
 3. A taką przejściówkę idzie gdzieś dostać?
 4. No właśnie po odkręceniu odrzutnika gwint jest duży - na pewno nie 14 mm, raczej większy 21mm. Czyżby była przejściówka czy lufa ma taki duży gwint?
 5. Czyli to jest na lufie zewnętrznej? A nie ma tam czasem jakiejś redukcji?
 6. W moim rk-02 wyrobiony jest gwint na który nakręca się kompensator odrzutu. Ten gwint jest na lufie czy na podstawie muszki? Pytam bo bym chciał wymienić.
 7. Mosfet z tą instrukcją to żaden problem, od razu trzeba zrobić z wymianą kabli. Trochę mam obawy jak rozebrać replikę żeby wyciągnąć gearbox. Nie popsuję czegoś? Jak to rozebrać i złożyć żeby po wszystkim było szczelne i sprawne?
 8. Szukam blogów lub artykułów gdzie można zobaczyć jak wymienić kable, założyć mosfet, rozebrać gearbox.
 9. Ok, bateria ustalona. Tłok to SHS? Może lepiej wrócić do słabszej sprężyny np m130?
 10. Akurat sprężyna zostanie już ta co jest-więcej nie potrzeba mocy.W środku nie chcę już nic grzebać, wolę wziąć się za wygląd zewnętrzny. Silnik jest stock. Można link do jakieś rozsądnej baterii pod dekiel?
 11. Witam. Kupiłem od kolegi z tego forum rk-02. Stockowa bateria zdycha a replika została lekko ulepszona: - Podwójnie uszczelniona głowica cylindra SHS typ FULL - Uszczelniona dysza do AK SHS - Gumka Systema Energy - Sprężyna M135 Elementa - Łożyskowana głowica tłoka - Tłok cymy ( do m150 styknie ) - Łożyskowana prowadnica sprężyny - Nowa komora HU Pytanie: jaką baterię polecacie do tej konfiguracji? Na pewno lipo, ale jaka pojemność i voltaż?
×
×
 • Create New...