Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Petro Rascalov

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 1. Niema problemu ;) nie wiem czy dziś dam radę ale jak coś to jutro na pewno spotkam się z gościem ;)
 2. Nie mogę już edytować poprzedniego posta. Ewentualnie na forum pojawiło się coś takiego http://wmasg.pl/pl/consignment/show/722921 http://wmasg.pl/pl/consignment/show/722925
 3. GBB z góry odradzam na początek szczególnie od firmy WE kiedyś sam chciałem kupić ale znajomy z serwisu mi ja odradził mowiąc że to skarbonka bez dna jeśli chodzi o naprawy. Co do CA to tak jak kolega pisze wyżej data sama w sobie mówi już trochę o tej replice. A AEG WE wisi juz chyba 4 miesiąc na OLX pierw był za 1000 bez negocjacji poitem z możliwością negocjacji a teraz 750 zł. Jeśli bardzo zależało by Ci na tym WE to mogę pojechać go obejrzeć przestrzelać ewentualnie nagrać filmik bo to miasto mnie ;)
 4. Więc proszę bardzo Emcet wypowiedz się co jest z bzdurą według Ciebie?? Boże co za buractwo... oczernić kogoś to pierwsi wszyscy ale żeby poprawić lub doradzić to już nie. Nie jestem ekspertem ale nie uważam żeby któraś z moich wypowiedzi wprowadzała kogoś w błąd Fakt może trochę źle to ująłem bardziej miałem na myśli oddawanie strzałów jak w sprężynie strzał i przerwa :icon_wink:
 5. V4RCH1AK nie którym taki korpus odpowiada ze względu na wagę ;) ja dla mojej kobiety wyciągałem nawet metalowy stabilizator/obciążnik z osłony rury gazowej ;) a żeby dostać body metalowe w systemie TM to też nie lada wyczyn bo ja już chyba od 3 miesięcy szukam bo łapki u mojej się już trochę wyrobiły ;P LiPo z Małą Tamiyą??? chyba że chcemy przytwierdzić baterię do repliki na stałę lub strzelać tylko na semi ;) na lipo te wtczyczki się bardzo często topią tak więc lepiej kup z T connector i zmień tak samo wtyk w replice (nic trudnego dwa kable do lutowania) a na przejściówki nie licz dzia
 6. Ja mam u siebie stałą kolbę wiem nie wiem o którą dokładnie część Ci chodzi u mnie jest taka metalowa wkładka na którą nasuwa się kolbę stałą u Ciebie może to trochę inaczej wyglądać musisz szukać takiego modelu jak ktoś będzie miał na części. A kolega też ma AK w sytemie TM (skręcana na śrubki) czy może ma system VFC (składana na kołkach podobnie jak palny odpowiednik)?? Może to być różnica przez którą nie pasuje.
 7. Z tego co pamiętam na Gunfire lub taiwangun były prowadnice z montażem do AK. Jeśli chodzi o baterie to zależy jak dużo się strzelasz i jak długie są to strzelanki?? Nie wiem jak stockowa 028 wytrzyma na lipo więc nalepiej NiCh nie wiem czy w tym typie baterii jest jakaś gorsxza lub lepsza firma bo ogolnie te baterie nie są za rewelacyjne. Moja kobieta ma CM 028 włożyłem do niej lipo 7,4 i chodzi ładnie z tym że w gb jest masa innych zamiennych. A co do serwisu to niestety nie pomogę bo z innych rejonów polszy jestem :icon_wink: http://gunfire.pl/pr...ik-typu-AK.html Aczkolwiek nie dam
 8. Nath lufa to promyk 550mm z tego co widziałem w poprzednim poście. Aczkolwiek 550 w sr 10 to chyba trochę wystaje. Co do cylindra to pewnie stock o ile spec shop nie dołożył czegoś od Siebie w gratisie... No i pozostaje jeszcze pytanie czy kolega jest pierwszym właścicielem czy też może kolejnym?? Wtedy nie wiadomo co kto z nią robił.
 9. Jeśli kupił by od kogoś zaufanego z forum to sądzę że śmiało mógł by kupić używaną. Na innych sklepach ceny skaczą od 200 $ do 120$ na amazonie jest za 139$ z darmową wysyłką. Specna i P&J są droższe ale nie zrazi się przez nie do airsoftu a kupując taki towar nie wiadomo jak będzie. Z tego co widzę to sklep jest w USA więc cena transportu będzie spora. A przynajmniej tak kiedyś było jak chciałem sobie KWA sprowadzić cena była zbliżona do repliki, oczywiście mówię o przesyłce DHL lub UPS zwykłą "pocztą" nie wiem jak by było.
 10. Ekspertem nie jestem pragnę jednak zauważyć że poza zaprezentowanym przez Ciebie filmikiem nie można znaleźć innych opinii na temat tej repliki. Może i jest to dobra replika poniżej 100$ jak to jest w filmiku ale czy nowa replika poniżej 100$ może być naprawdę dobra?? Poza tym tak jak dodałeś replika nie zawiera bateri i ładowarki czyli jest to dodatkowy wydatek w granicach 110 zł za komplet w zależności od jakości i pojemności baterii.
 11. Z dobrego serca i chęci pomocy :icon_wink: a dzięki temu błędowi dowiedziałem się czegoś nowego więc jest to zawsze plus :icon_wink: Niestety do ocieniania innych to wszyscy są pierwsi ale na pytanie kolegi Kopka jeszcze nikt nie odpowiedział ;)
 12. Oooo a tego akurat nie wiedziałem dziękuję za spostrzeżenie :)
 13. A może jaśniej?? wyprowadzisz mnie z błędu a koledze pomożesz zamiast robić tylko :hahaha:
 14. Firma dobra porównywalna z specną ;) nowa to wydatek około 800-900 zł ;) używane znajdziesz w granicach od 500 zł wzwyż ;)
 15. Do Replik z rodziny M4 znajdziesz masę części zamiennych ponieważ jest to szkielet V2 a body serii M jest bardzo popularne więć możesz je dowolnie rozbudować. Jeśli chodzi o żywotność hmm.. sugerując się ceną długo nie pożyje. Lepiej dołożyć i kupić coś od A&K (P&J), lub coś używanego z lepszej firmy jak specna arms itp. Szczerze odradzam tego typu wynalazków ;)
×
×
 • Create New...