Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kohan warrior

Użytkownik
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

 1. Do m4/ek w naszym ubogim kraju dostępnych jest dość dużo części zamiennych. Rodziny takie główne to M4/M16, G36, AK.
 2. Kupa i kupa. Dołóż 200zł i kup emmm'ę od EA.
 3. http://www.airsoftarmory.pl/pl/c/zebatki/10 Proszę.
 4. Jeśli chodzi o kulturę pracy to Core bije na głowe Shsy, więc możesz sie nad nimi zastanowić.
 5. Łoł, rzeczywiście dałem ciała - chodziło mi 03. Pro-07 rzadko kiedy poci silnik względem 03. Wszystko zależy jaki silnik/voltarz baterii. U siebie śmigam na max speed elemencie przy sp130 i pocenie występuje bardzo rzadko.
 6. Miałem następujące układy: - JT-PRO-01 - Fajny układzik, silnik lubi się grzać od AB, przy ustawianiu opcji trochę trzeba się namęczyć.. Stosowany na sp120. - JT-PRO-07 - Aktualnie używam, bardzo, ale to bardzo fajniutki mosfecik, ogrom możliwości, ustawanie również trochę trefne jak wyżej ale za to nadgania wieloma opcjami. Szczególnie możliwość regulacja rofa - przyjemna sprawa. Stosowany na Sp130. - JT-BRZ-01 - Zakładałem wiele, działa jak najbardziej. Ab lekko poci silnik. - JT-BRZ-03 - Troche lepszy od wymienionego wyżej ponieważ ma radiator, silnik się mniej poci. Wszystkie mo
 7. Silnik max speed element, sp130, zębatki stock. FPS: 475 +/-, Rof 30-32 k/s. Gearbox po wielu modach.
 8. Zębatki JG z palcem w p_pie Ci pocisną.
 9. Możesz spróbować, miałem znajomego który tak zrobił i jest zadowolony z wyniku.
 10. Zależy do jakiej sprężyny będziesz te łożyska pchał. Co do dyszy Protecha - miałem problem nałożyć ją na "cypelek" od głowicy cylindra.
 11. Owszem, przebieg? 30kafelków.. Na sp130 Guarderka, przy 32-kulkowym rofie w replice mp5 NAVY od JG. Po eksploatacji nie spostrzegłem żadnych usterek. Yy? Nieee... Pinek od blokowania wózka przy stykach się ułamał ;<. Lecz dremel + gwintownik załatwił sprawę. Szczerze? Mogę polecić.
 12. Witam! Serdecznie zapraszamy na operacje pod kryptonimem "ZIEMIA NICZYJA" Wszelkie info proszę śledzić w niżej podanym poście! http://forum.wmasg.pl/topic/140922-28092013-operacja-ziemia-niczyja-murowana-goslina/
 13. Pasują tylko i wyłącznie kolby w systemie "galaxy", czyli mocowane za pomocą dwóch pinów. Są dostępne 2 kolby, emkowa i pdw.
×
×
 • Create New...