Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marcines82

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. A to jakaś grubsza rzeźba? Jest gdzieś opis na forum?
 2. Wybaczcie odkop, ale lepsze to niż dubel. Czy ten chwyt: http://gunfire.pl/product-pol-1152198365-Chwyt-taktyczny-na-RIS-22mm.html posiada miejsce na montaż włącznika żelowego? Z opisu to nie wynika, ale na zdjęciach widać, że jest coś jakby zaślepki w kształcie przełącznika.
 3. Lekki odkop, ale lepsze to niż nowy temat: Jak się ma kwestia chwytu kątowego do montażu/używania przycisku od latarki? Wygodnie się "klika"? Generalnie wolę chyba kątowy, ale operowanie palcem wskazującym, analogicznie do naciskania spustu, wydaje mi się naturalniejsze w przypadku chwytu pionowego. Niestety nie ma gdzie tego sprawdzić, dlatego zależy mi na opiniach kogoś, kto próbował.
 4. Dokładnie. Właśnie kurier przyniósł jak wychodziłem do pracy dziś. Więc dziś unboxing i przestrzelanie w domu :) Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany to kupujcie szybko, bo zapasy magazynowe topnieją w oczach na azteko.
 5. O! To jest konkretne info. Dzięki. Niestety w tym roku na weekend majowy posucha jeśli chodzi o promocje. Przynajmniej na Specnę.
 6. W Gunfire pusto w magazynie. Odpisali mi, że najbliższa dostawa na przełomie maja/czerwca. Nie chce mi się czekać tyle. Na Azteko.pl B02 jest za 750 + przesyłka. Czy to dobra cena? Natknęliście się gdzieś na lepszą?
 7. Panowie, po paru zorganizowanych strzelaninach z "służbowym" sprzętem, powoli przymierzam się do własnej eM-ki. Padło na Specnę. Skłaniam się ku B02. Nie muszę się szczególnie spieszyć z zakupem, mogę jeszcze parę gier rozegrać na sprzęcie organizatora. W związku z tym pytanie - który moment jest najlepszy na zakup? Obecnie ceny tego modelu oscylują w przedziale 750-800 zł. Brać już, czy zdarzają się jakieś cykliczne promocje i lepiej czekać? Jaka cena jest dobra?
×
×
 • Create New...