Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BeerBefore

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 1. mnie graty przewoził busikowiec, bo tu greengazu nie znalazłem, a do samolotu nie da rady - bez przygód
 2. Dlatego 3,0 biorę na jesień/zimę - spr jak to wtedy chodzi w tym Glocku :)
 3. dzięki - przeoczyłem ten akapit Już kupiłem protecha, smart gas, nuprola 2,0 i 3,0. Zobaczę na czym chodzi optymalnie. A wie ktoś jak jest poj. zbiorniczka gazu w magu? Tzn, na ile mniej więcej nabić może wystarczyć 1l gazu?
 4. Ok, mam G17 i magi TM, lata to fajnie. Mam gaz protecha i trochę tam mokro w zamku się porobiło, chociaż ktoś pisał, że ostatnio protech i tak daje już mniej silikonu... Jest jakiś gaz trochę uboższy w silicon, ale żeby nie rozwalił mi zaraz tego plastikowego zamka? W dziale o gazach prawie wszystko i tak w końcu schodzi na propan, a ja na razie nie chcę się w tym babrać.
 5. Nie spieszy, żeby na już, ale miesiąc czekać też nie chcę. Z tydz, max 2. Pisz, jak coś się zmieni.
 6. Witam Mają tam kilka fajnych rzeczy w naprawdę niskich cenach, a jedyny post o tym sklepie na tym forum wygląda jak spam, więc jestem podejrzliwy: http://forum.wmasg.pl/topic/156551-wwwblackfiregearcom-hong-kong-polecam/ ale może ktoś brał tam coś i zagrało? pozdr
 7. Ad magów TM, to widzę do G17 dwa typy: zwykły i custom. Czy różnią się tylko zakładaną gumową stopką, czy czymś jeszcze? Pod kątem G17 oczywiście. http://www.fire-support.co.uk/product/marui-gbb-magazine-g17g18cg26-advanced-25-rnd http://www.fire-support.co.uk/product/marui-glk-g17g18c-custom-gbb-magazine-25-rnd
 8. Witam. Planuję na dniach zakupy z http://www.fire-support.co.uk Przesyłka kosztuje ok 200zł, więc może ktoś chce się dołączyć? pozdr
 9. Baxian - z tego co czytałem, to GG jest najmocniejszy (może to i propan), a 134a to to samo co 144a, tylko ten drugi jest eko wersją pierwszego (freonu?). Tak czy siak tutaj nazywają GG Power gas'em najwyraźniej, a 134/144 nie znalazłem w tego typu sklepach. Był w jakimś elektroshopie, ale wątpię,żeby końcówka do zaworu w klamce pasowała.
 10. sprawdzałem. Jakieś gazy mają, ale czy to greengas, 134a czy 144a to nic nie ma.Nie wiem, czy to nie za mocne, albo za słabe... ok-właśnie trafiłem na ten sam produkt w NO i PL, więc jakby ktoś szukał, to podrzucam: http://cqb.pl/green-ultrair-570ml-14571-p-5948.html http://www.nettsport.no/softgun-tilbehor/kuler-gass/softgun-gass-ultrair dzięki
 11. Witam A znacie tu w NO sklepy, gdzie dostanę np green gas? Szukam, patrzę i nic. XXL, Gmax, Jula, Game-on, SAndefjordpaintball... nigdzie. Alesund :)
 12. Tu gdzie mieszkam (poza PL) na razie będę jechał na 144, bo nie wiem, jak z dostępnością i przepisami do zabawy propanem. Jak zobaczę, że coś się zmienia w działaniu, to faktycznie będę interweniował sprężynami i innymi elementami. Kulki to każde 0,2g, czy wśród nich też są lepsze i gorsze? Jajowate, z nadlewkami czy inny badziew? :P Jarmoluh - dzięki za cynk. Nie wiesz, czy wysyłając poza GB, nie będą jej mazać farbą?
 13. Chcę zamówić G17 + 2 magi WE, więc porównam budowę i pracę maga TM z WE. Generalnie wolę strzelać niż grzebać, ale jak mus to mus ;) Ad. gazu - tzn, że na każdym gazie plastik niedługo i tak szlag trafi? Bo z tego co wiem, to GG mocniej bije w napęd niż 144a (134a)? Jeśli tak, to czekać, do śmierci zamka, czy od prewencyjnie zmienić na żelastwo?
×
×
 • Create New...