Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

radek131102

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam szukam kolby stałej pod korpus cymy http://www.taiwangun.com/czesci-metalowe-2/metalowe-body-do-ak-47-cm?from=listing&campaign-id=19
 2. https://gunfire.pl/product-pol-1152198308-Kolba-do-replik-typu-AK74.html - Kolba http://www.taiwangun.com/czesci-metalowe-2/metalowe-body-do-ak-47-cm?from=listing&campaign-id=19 - BODY
 3. http://www.taiwangun.com/czesci-metalowe-2/metalowe-body-do-ak-47-cm?from=listing&campaign-id=19 - to jest body które chciałbym zamówić moja replika to JG AK-47 Tactical RIS
 4. Witam posiadam replikę firmy jg i chciałbym wymienić w niej body na metalowe. Chciałbym zamienić na korpus cymy ponieważ jest o wiele tańszy od korpusu metalowego jg. Na taiwangun za 65 zł ,a krpus jg metalowy na gunfire za 155zł. Stąd pytanie czy można zastosować korpus cymy w replice jg ? Czy ktoś już coś podobnego stosował ?
 5. Witam posiadam replikę ak-47 jg tactical ris z kolbą składaną od dołu. Niestety kolba jest zepsuta dwa razy była naprawiana (prawe ramię poprostu się odczepiło). Mój problem polega na tym że chciałbym usunąć obecną kolbe i wstawić inną niż ta składana. Czy jest możliwość umiejscowienia suwadła i osobno kolby taka jak w np. M4. Widziałem na internecie trzpień akms jest to suwadło pod kolbe którą można umiejscowić właśnie w tego typu ak lecz nigdzie nie ma repliki tego trzpienia. Czy są inne sposoby umiejscowienia innej kolby niż ta składana od dołu?
 6. replika JG Tactical RIS AK-47 z kolbą składaną kupiłem używaną po tuningu sprzedawca pisał że ma około 420fps, a mój budżet to 180 zł długość baterii to 19-20cm
 7. Witam poszukuję odpowiedniej ładowarki do baterii.Baterię będę zamawiał z taiwangun.pl Link do baterii: http://www.taiwangun...&campaign-id=19 Znalazłem pewną ładowarkę ale nie wiem czy to nie będzie poprostu jakiś szajs dlatego wstawiam tutaj posta. LINK: http://www.taiwangun...&campaign-id=19 Chciałbym zamówić wszystko na jednym sklepie dlatego prosiłbym że gdyby ładowarka byłaby na innym sklepie niż taiwangun to prosiłbym aby w koszyku była także bateria odpowiednia do ładowarki,byłbym wdzięczny :icon_smile: Bateria musi być tego typu czyli stick bo wchodzi pod dekiel ak.
 8. Dziękuję Argaven teraz już wiem na czym polegał błąd.
 9. Jestem amatorem i dopiero zaczynam jeżeli trzeba mnie pouczyć bo coś źle napisałem to chętnie przyjmę poradę.
 10. Mówimy tutaj o zwykłych strzelankach a nie o poważniejszych grach,ale limity istnieją a ja chcem uniknąć nie potrzebnych kontrowersji przy sprawdzaniu chronometrem ilość FPS z mojej repliki tak jak wspomniałem limitów nie znam dlatego skorzystałem z forum tak jak mi doradzono.
 11. nie wiem jakie są limity do lasu chciałem wziąć większe kulki aby zmniejszyć fps.
 12. Witam posiadam replikę AK-47 S Tactical JG ,jest po tuningu.Problem w tym że nie wiem jakie kulki do niej używać aby nie przekroczyć limitu fps w lesie.Replika ma 430-440 FPS przy kulkach 0.3g czy to nie przekracza limitu FPS do lasu czy mam zwiększyć wagę kulek do 0.31g-0.32g ?
 13. Witam kupiłem replikę ak-47 s Tactical JG ,jest po tuningu.Problem w tym że nie wiem jakie kulki do niej kupować aby móc spokojnie grać w lesie.Replika ma moc 430-440fps przy kulkach 0.3g.Czy to odpowiednio do lasu czy zwiększyć wagę do 0.31-0.32 ?
×
×
 • Create New...