Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

major02

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja również jetem posiadaczem HK 416, ogólnie na niego nie narzekam, lecz nie ukrywam że zasięg mógł by być lepszy. Chcę do niego wsadzić sprężynę SHS M150 tylko czy GB wytrzyma, i jak coś to jakie części byście do tego polecali?? Również jaką precke ?? Zależy mi by na singlu było dobre skupienie strzału, dlatego że praktycznie to na singlu tylko strzelam.
 2. Witam. Mam maly problem z spustem lub calym ukladem spustowym. O co mi chodzi, a wiec tak jesli naciskam spust to replika wg nie reaguje, a jesli zetkne razem blaszki na selektorze to normalnie paca, i teraz nie wiem czy wypadla z tamtat jakas czesc czy cos sie ze psulo. prosil bym o jakies rady a najlepiej jakas fotke jak powinno byc to zlozone. Z gory dziekuje.
 3. Istnieją naboje z pociskiem drewnianym traktowane jako ślepe - pocisk jest wtedy mniej "aerodynamiczny" i spada na ziemię kilka metrów od wylotu lufy. Każdy nabój z pociskiem drewnianym to ślepak, nie jest to kompletne drewno środek tego pocisku jest pusty, po wystrzale zamienia się on w pył. Jest też taka amunicja z pociskiem drewnianym która kiedyś służyła jako treningowa - zachowywała parametry balistyczne na określonym dystansie i służyła do nauki strzelania na strzelnicy. Nie było wtedy potrzeby zachowywania dużych stref bezpieczeństwa na strzelnicach. Coś jak dzisiejsza amunicja
 4. Witam. Mam pewien scenariusz który ułożyłem przed chwilką :wink: Scenariusz jest takim małym prototypem :-o Chciał bym żebyście napisali co o nim sądzicie, i czy są szanse na zrealizowanie czegoś takiego :???: Mam nadzieje że nie będziecie aż tak ostro krytykować go ani mnie :mrgreen: Pozdrawiam :uśmiech: Scenariusz 2 lub 3 dniowy, zaczynany w piątek a kończymy w sobotę lub niedzielę. Scenariusz przewidziany na dużym obszarze lasu. Grupy biorące udział w grze: - grupa rebeliantów - grupa komandosów - grupa partyzantów - grupa snajperów Prototyp scenariusza :-F Pi
 5. Tak ja też proponuje na ukraine, ponieważ jest wszystko tanio i dobrze robią :-) a wiem bo sam tam byłem:)
 6. witam wszystkich no nasza grupa szpon z Tomaszowa Maz. teź się napewno wstawi na tym zlocie, a mam pytanie do organizatora ile juź jest osób zapisanych na ten zlot. pozdrawiam :killer:
×
×
 • Create New...