Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VeloPL

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Bardziej schylał bym się chyba do jednokulkowców. Wolę raczej celność (ostatnio byłem na strzelance. Obrona budynku. Stałem w oknie. Nagle wyskoczył mi gościu z pompką. Był mniej niż 0,5 m ode mnie. Ja padłem,a on wziął szybką poprawkę i strzelił. Nadal nie wiem jak kulka we mnie nie trafiła). 3-kulkowca kupił bym może później
 2. Planuje kupić strzelbę. Ma być ona jako "druga" replika, ewentualnie do postrzelenia sobie do tarczy lub na "spring party". W związku z tym mam pytania 1) Strzelbę z której firmy najbardziej opłaca się brać? 2) Polecacie konkretny model, czy w środku jest ten sam mechanizm i strzelby różnią się tylko wyglądem ? (Chodzi mi o wszystkie strzelby Cymy lub DE)
 3. Ok wielkie dzięki, czyli kupuję tą batkę i "małą" ładowarkę (oszczędzając 45 zł :P), i myślę, że temat może być zakończony. Jeszcze raz dzięki : )
 4. No nie no... znowu poruszam ten temat :\, ale to nie daje mi spokoju. Po głębokim zastanowieniu się, myślę, że taka duża ładowara nie będzie mi aż tak potrzebna... I jeszcze ta cena(a nie nam źródła zarobku) Może bardziej się przyda coś mniejszego http://gunfire.pl/product-pol-1152199930-Mikroprocesorowa-ladowarka-LiPo-REDOX-230V-z-balancerem.html
 5. Ok dzięki za odpowiedzi :) Poszukam w necie jakąś listę dobrych baterii, a podejrzewam, że to na pewno znajde i nie chce robić prawdopodobnie kolejnego spam-wątku ;P
 6. I znowu źle -.- sorry ale nie ogarniam klawiatury. Chodzi mi o słowo "dozbierać"
 7. Ok spróbuję rozbierać : ) A odnośnie mierzenia napięcia to jak to z tym jest, bo u mnie z elektryką gorzej niż z air softem O cholera i ałem na mojej śli rozbierać xD (pisałem z fona)
 8. Siemanelo Powoli zaczynam przeglądać artykuły dot. ładowarek i akumulatorów i planuje sobie zakup. Chodzi mi o dobrą batke, która mi dłużej posłuży, niż Ni-Mh ze stocka Cm.28, a nie o szybszy ROF. Wybrałem: Batke - http://gunfire.pl/pr...-25C-stick.html Ładowarke - http://gunfire.pl/pr...GFC-Energy.html I tutaj pytanie : Biorąc pod uwagę to, że będe chodzić na strzelanki w sezonie letnim wyszukałem w necie, że lipole przechowuje się w naładowaniu 40%. Czy ta ładowarka ma opcje przygotowania akumulatora do przechowywania, czy będe musiał z tym bawić ?
 9. Przeanalizowałem odpowiedzi na moje pytanie i sądzę, że najlepiej będzie jeżeli uzbieram te parędziesiąt zł i kupno mp.5 od galaxy lub JG (mam nadzieję, że znowu źle nie wybrałem :icon_razz2: ) i okularów Uvex I-vo. Dzięki za parady. :maniak_OK:
 10. Skoro te repliki nie są za dobre, to moglibyście mi zaproponować jakieś inne. Opowiednie ęlektryki są od 400 zł, czyli na resztę mi nie starczy. Szukając niższych cen tamtych shotgan'ów, nie natknołem się na szeroki wybór.
 11. Witam. Od paru LAT (ok.2) szykuje się do ASG. Pomimo przeczytania, szukania i sprawdzania różnych tematów nadal nie mam całkowitej pewności do wybranego przez siebie sprzętu i dlatego proszę o sprawdzenie go i powiedzcie mi czy dobrze wybrałem. Budżet: 400zł (nie mogę absolutnie przekroczyć) Replika: -shotgun cm.351(akurat w promocji 150zł na zbrojowni) lub M56A [DE] AGM'a nie chce, bo mój kolega miał i w miarę szybko mu się rozleciał i chce takiego, który wytrzyma trochę więcej niż 1 rok Okulary: proszę o podanie nazwy konkretnego modelu, bo nie znam się za bardzo na ty
×
×
 • Create New...