Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wookush

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Hym... Mówisz, że lepszy... No jeszcze nie kupiłem, ale jak wspominałem mam do niej kaburę i wyglądowo klamka mi się podoba. Wyjaśniam jeszcze raz, zestaw ten uważam dla siebie jako dobry do walki w pokojach, na dystansie 5-10 metrów. Model Beretty 93R [sTTI] nie jest za drogi i dlatego wybrałem akurat jego. W terenie otwartym będę używał pistoletu jako broń boczną (ze zdjętym pazurem i z magazynkiem w kieszeni kamizelki) nie różniącą się zbytnio od swojej starszej wersji. Jeśli odradzacie mi panowie tą replikę, to może inna z kolbą? Czy ten Glock ma dedykowaną kolbę?
 2. Szukam kolby bo uważam, że dla mnie osobiście świetnie taki duet sprawdzałby się w ciasnych pomieszczeniach. Trzy kulkowa seria raczej na takim dystansie nie powinna spudłować, a chwilowo nie śmierdzę groszem na P90. Potrzebuję broni bocznej, mam kaburę do beretty (z poprzedniej sprężynowej straciłem maga :???: )
 3. REPLIKA M93 R-C SECOND Heavy Weight AUTO BACK Gas [sTTI], cena tej tepliki całkiem całkiem, a znajomi ją chwalą. W opisie na Taiwangun piszą o kolbie do niej w wersji ostrej. Mam pytanko, czy wie ktoś jak skołować w polskich warunkach kolbę do tej repliki? Odrazu nadmieniam, że kolba sportowa Crossmana odpada. Aha, jeszcze jedno, niech to nie kosztuje więcej niż sama giwera ;-)
 4. Fajny artykuł, wiele rzeczy się z niego dowiedziałem. Słyszałem o SYSTEMIE PTW jeszcze zanim pojawiła się w sprzedaży i już wtedy wiedziałem, że to zupełnie inna jazda niż zwykłe asg. Sprzęt robiony dla ochrony i wojska przede wszystkim ma być wytrzymały i niezawodny. Kogo tam obchodzi nadruk firmy, czy żłobienie? Tam ważna jest taktyka i pamięć mięśniowa podczas obsługi broni (magazynek waży tyle, gnat tyle, wyważony w tą stronę). Innymi słowy to nie zabawka, tylko narzędzie treningowe. Widać to doskonale na zdjęciach porównawczych. Odnośnie wypowiedzi, że to reklama: a jak inaczej ma wyglą
×
×
 • Create New...