Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maiki

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Maiki

 • Birthday 01/05/1994

Recent Profile Visitors

1412 profile views
 1. Witam, Jakie są istotne różnice pomiędzy generacjami glocka ? (Chodzi mi o wersje na CO2) Czy tylko wizualnie czy wnętrze także zmieniono? Jak z kompatybilnościami magazynków? Czy warto dołożyc te 300 zł ? Pozdrawiam Maiki
 2. Witam. Mam pytanie odnoścnie glock 17 gen 3 WE . Czytałem ze nie pasuje do kabur kydexowych( jest za szeroki) czy to prawda? Używał go ktoś z Ivo hestami ? Pozdro
 3. Oka dzięki . Jeszcze Puloman i Kosmo ( Ale raczej jakieś konkretne paki a nie pojedyncze )
 4. Czy zajmuje się jeszcze ktoś zbiorówkami z ebay.com itp ? Bo czytam i nie moge ogarnąć ?
 5. Maiki

  SWD WE -

  Tak ale tylko na GG, przecież jeśli wypuszczą części to przerabiasz to na HP i możesz sobie spokojnie zimą postrzelać
 6. Popieram wybór kolegi Radwana . Nawet znalazłem jeden http://allegro.pl/slownik-jezyka-polskiego-pwn-2-tomy-i1711228879.html Zawiera zapewnię wystarczającą liczbę haseł by cię zadowolić :biggrin:
 7. To zależy ile szpeju bierzesz ; ) My ostatnio na akcję 48 h na 3 osoby mieliśmy 8 giwer ; ) do tego dolicz amunicje do 2 KM + Jedzenie +picie + PCU,Gorka polar itp. To jest zawszę kwestia podejścia do tematu. Czy ktoś nosi balistykę, jego własne widzimisię i 100 innych rzeczy . Rodzaj użytej kamizelki zależy od terenu działań , DO CQB/MOUNT wiadomo że PC,zintegrowane itp . Natomiast do dalekich patroli, ogólnie taktyki zielonej preferuje oporządzenie lżejsze które pozwoli mi właśnie mieć plecak a nie 100 kieszenie na kamizelce po których będę musiał szukać wszystkiego pół godziny i podni
 8. To może jak kto lubię , ale 24h bieganie z plecakiem ( zapnij pas biodrowy ) , I pamiętaj że PC zwiększy sylwetkę , a do lasu to akurat nie jest wskazane . A i Jakiej broni używasz , jeśli KM albo DMR to też wątpię w użyteczność PC .
 9. W takim razie weź RRV+ plecak Tu jest konfiguracja mojego kumpla http://sealteam6.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=77:pantac-rrv&catid=34:oporzadzenie&Itemid=90 A on do tego bierze jeszcze Eberlestock Phantom Sniper Pack z SR-25 .
 10. http://www.casg.pl/product-pol-126-PANTAC-Recon-Chest-Harness-Coyote-Brown-.html Do czego chcesz to stosować Muszą być PC-podobne? Jeśli nie to weź RRV-ke . Pozwoli ci nabrać dużo szpeju + plecak , a i komfort większy niż przy zwykłym PC ( nie ma takiej sauny).
 11. Flc zakłada się na kamizelki kuloodporne ; ) więc prędzej ma to pomóc dopasowaniu się jej na kamizelce.
 12. Działa już :icon_biggrin: :icon_biggrin:
 13. Wpisz sobie w google Pimp my gun . Wybierz kałacha i dobieraj sobie kolimatory i montaże.
 14. U mnie natomiast w M4A1 GnP Mid capy GnP i Ca podają bardzo dobrze :-P , a mag King Armsa muszę od dołu podtrzymywać .Ten KA to wogóle był dziwny bo musiałem wyginać troszke tą miejsce za które trzyma zatrzask.
×
×
 • Create New...