Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cirii

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 1. Jeśli chodzi o WKS będę jeszcze rozmawiał o możliwość stworzenia skrzydła "pneumatycznego", Zobaczymy może coś z tego wyjdzie. Co do miejscówki. To jest mi potrzebne jedno lud dwa zamknięte pomieszczenia w których na spokojnie moglibyśmy zainstalować na stałe tory. Niestety ze względu na specyfikę gazików, muszą to być w miarę ciepłe lokum. Jeśli chodzi o samą lokalizacje to jest mi to obojętne, aby we Wrocławiu.
 2. Opłata o ktorej piszesz jest za każdy trening czy jednorazowa ? Mały spam :) Dalej szukamy jakiejś miejscówki aby spokojnie trenować. Wszelkie sugestie i pomoc mile widziana.
 3. Było wczoraj Niestety koszty jaki na wstępie trzeba ponieść są dosyć spore :( Wpisowe 400 zł plus składki Dalej szukamy jakiejś miejscówki aby spokojnie trenować. Wszelkie sugestie i pomoc mile widziana.
 4. Czy ktoś będzie się wybierał na trening organizowany przez WKS
 5. Dzięki za linka Przyda się i to bardzo
 6. Zawody mają się odyć w dniu 8.12. Przy okazji będa dwa wolne miejsca na wyjazd
 7. Z Wrocławia na chwile obecą wybierają się dwie osoby. We wtorek lub w środę podamy dokładnie co i jak dla chętnych na ewentualny wyjazd na zawody.
 8. Jak ktoś byłby zainteresowany https://www.facebook.com/events/428985283890907/?ref_newsfeed_story_type=regular http://asgw.pl/imprezy-asg/zako-czenie-sezonu-ligi-action-air-2013-t11914.html
 9. Temat, pomału ale żyje. Co prawda na razie nie mamy miejscówki gdzie moglibyśmy trenować, ale szukamy odpowiedniego miejsca. Strony nie mamy a wszelkie spotkania uzgadniamy albo na PW, lub telefonicznie. Jak byś coś potrzebował to pisz do mnie na PW.
 10. Wszystkich zainteresowanych oaz ciekawych IPSC zapraszamy na kolejny trening, który odbędzie się 14,04 o godzinie 14,00. Zbiórka w Arenie ASG Plan treningu: - strzelanie statyczne - strzelanie w marszu, - strzelanie za barykady, Dodam tylko, że kosz uczestnictwa wynosi 20zł/os. Zebrana kasa będzie przeznaczona na wynajem Areny Proszę pamiętać o okularach.
 11. Panowie i Panie Trening 10,02 zacznie się o 13-tej. Na chwile obecna plan treningowy wygląda tak: - kontrola chwytu broni (jedna ręka jak i obie) - strzelanie w marszu, - strzelanie za barykady, - podnoszeni broni ze stołu, - strzelanie za stołu. Dodam tylko, że kosz uczestnictwa wynosi 20zł/os. Zebrana kasa będzie przeznaczona na wynajem Areny Proszę pamiętać o okularach.
 12. Panowie i Panie Trening 10,02 zacznie się prawdopodobnie o 13-tej. Jak tylko godzina zostanie zaklepana to oczywiście ją potwierdzę. Na chwilę obecną ma przygotowanych 10 tarcz i ok 500 wlepek. Będzie potrzebny taker, którego nie posiadam. Droga rzecz jak się by przydała to 10 - 15 kartonów o wymiarach 60 x 50 i 80 x 50 cm. Potrzebne są do przygotowania następnych dwóch typów tarcz. Jest to kwestia na przyszłość. Na chwile obecna plan treningowy wygląda tak: - kontrola chwytu broni (jedna ręka jak i obie) - strzelanie w marszu, - strzelanie za barykady, - podnoszeni broni ze stoł
 13. Obiecuje Ci, że będzie :)
 14. O coś takiego właśnie mi chodzi. Yarlan od jakiej i do jakiej wysokości macie swoje stojaki ?
×
×
 • Create New...