Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sokół

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 1. I też zależnie od tego jak bardzo to dyndanie i obijanie o bok wnerwiło :)
 2. No tak, dla mnie chlebak to chlebak a nie jakaś torba pffff :icon_lol: Ja nosiłem w chlebaku menażkę, manierkę, racje, ocieplacz, itd itp. Święta racja jak karabinek AK to nie pm Rak i tak samo z ładownicami. Raportówkę nosi się tylko zawieszoną osobno, brak jest możliwości zapięcia na pas, no chyba że ostatnio wprowadzili jakieś udziwnienia.
 3. 1- W jakiej torbie, na jakie wyposażenie, konkretnie. 2- Raportówka była z prawej strony, z lewej p-gazka. 3- Pałatka była w plecaku zazwyczaj, op1 na plecaku lub przypięte z tyłu na szelkach, lub przez ramię na pasie nośnym. 4- Kabura do raka na pasie po prawej stronie.
 4. Ho ho ho próbujemy się odgryzać :hahaha: A kurtka na w/w zdjęciu to jest m65, mogę się założyć o piwo. Poza tym reszta twojej wypowiedzi to są banały. Co do mojego wieku to strzelaj dalej.
 5. Dotarło może do twojej świadomości takie pojęcie jak prywatny zakup? :icon_rolleyes: Btw https://picasaweb.go...640049120612386 oczywiście broni z tego zdjęcia sami sobie nie kupili i nie należało do wyposażenia LWP, i co teraz?
 6. Facet po prawej ma standardową kurtkę m65, a co do butów to najprawdopodobniej są to tzw desanty koloru brązowego. Nie mogę stwierdzić tego na 100%, no chyba że było by zdjęcie wykonane z boku.
 7. Wiesz.... nie założę się o to, wcale.
 8. Sokół

  Buty do ASG

  Od półtora roku użytkuję GICB belki i z czystym sumieniem polecam, bliższe dane na temat butów wypadły z mojej pamięci, ten model który posiadam to szyta podeszwa, skóra z kordurą i gore do tego.
 9. Sokół

  Buty do ASG

  Zuber03 mam nadzieję , że zdajesz sobie sprawę z faktu iż buty z twojego linka mają zamek błyskawiczny z boku?
 10. Czas wyszukiwania na goglu 0,16 sekundy http://www.motoweteranbazar.com/ jest tam napisane jak byk wielkimi literami 14-15 maja. :bialaflaga:
 11. - lustereczko powiedz przecie gdzie się odbywa moto weteran bazar ? - gogle ci odpowie!
 12. Nie Na długość xs będą idealne, s-ki na długość będą już dotykać ziemi. Zaznaczam że autor posta nie podał obwodu w pasie.
 13. Mil-tec będzie za długi, pomijam jakość, też mam wzrost siedzącego psa to wiem co piszę. Amerykańskie mundury też dostaniesz na swój wzrost, kieruj się rozmiarówką small-xshort lub xsmall-xshort.
 14. Luka1504 co ty wypisujesz, żaden pas alice lc2. Jak masz tak doradzać to lepiej nic nie pisz :angry: Fojciech masz już sporo sprzętu teraz jeszcze wiedzy musisz nabyć, z grubsza do stylizacji się to nadaje, w razie chęci kolekcjonowania to była całą instrukcja do oporządzenia, ale to jak byś chciał wyglądać jak w koszarach, w polu mieli sporą dowolność. Zresztą na necie masz tony zdjęć, wybierz jakiegoś gościa i zrób postać pod niego, taka mała ściągawka.
 15. Stawiam na pocisk do moździerza, pocisk jest oczywiście w tej tubie.
×
×
 • Create New...