Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

promek

Użytkownik
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. promek

  g36 jg wysoki roff

  Cześć, chce w g36 od jg zrobić sobie wiertarkę. moc jaką chce uzyskać to około 380 fps pod cqb. Zamierzam wymienic dysze, tłok, głowice cylindra, zębatki i silnik. Mam dwa pytania odnosnie zębatek i tłoka. Leży mi gdzieś w szafie tłok z 3 stalowymi zębami i chciałbym go wykorzystać, wiem że przy 380 fps spokojnie sobie poradzi. Ale czy duży roff mocno obciązą zęby ? Czy lepiej dać full metalowe zęby w tłoku ? Drugie pytanie odnośnie zębatek. Planuje dać zębatki 12:1, 13:1 albo 14:1. A jak jest z zębatkami 200:100 oraz 300:100 ? one też są pod high torque czy może montuje je się do replik z wysoką mocą?
 2. promek

  Rozrzut fps m16

  Rogas a ta sprężyna m155 wchodzi ci na podwojnyn lozyskowaniu?
 3. promek

  Rozrzut fps m16

  M16, kiedyś to było jg, ale niewiele z jg zostalo
 4. promek

  Rozrzut fps m16

  Czesc, kolejny problem z moją M16 wszystko złożone, zestaw bu i ponoć sprężyna m155 elementa, choć pasuje mi ona bardziej pod m145 elementa, dmucha 530-540 fps. I właśnie tutaj mam problem. Na kulkach gaurdera 0.36 rozrzut fps potrafi się różnić nawet o 15 FPS :/:/ szczelność tłok głowica cylindra i dysza jest ok. Wydaje mi się że gdzieś nie trzyma osi i słabo się uszczelnia na łączeniu dysza/gumka. Testowałem różne gumki i dystansry, najlepiej chodzi na niebieskiej aimtop i czerwonej silikonowej hv70( tania i zajebiste wykonanie, żadnych nadlewek i wchodzi ciasno na lufę) testowałem też mapkę leaf monster ale na tej to już porażka. Jakie macie sposoby na sprawdzenie osi ?
 5. promek

  gumka hop up jaka to jest ?

  Rych33 a co ci to da jak ci powiem jaka to replika ?? Chce poprostu się dowiedzieć jakie firmy produkują ciemnoniebieską gumkę hu z przecięta poduszką od podkrecania, bo na niej mi najlepiej uszczelnia. Myślę że to może być SHS albo aimtop, wypróbuję je i zonscze
 6. promek

  gumka hop up jaka to jest ?

  Nie, kolor ciemniejszy i bez tych prążków
 7. Cześć, poprzednio używałem miękkiej niebieskiej gumki hop up, która to tą poduszke od podkręcania miała przeciętą na pół. Uszkodziła mi się, a inne gumki mi nie uszczelniają, nie wiem jakiej była marki i nie wiem co kupić teraz. Jaka firma produkuje niebieskie gumki HU z przeciętą poduszka ? gumka pod 550fps
 8. promek

  Wyciszona głowica tłoka a płaska

  ok, dzięki wielki. mam jeszcze drugie pytanie odnośnie tego czy po zmianie oringa normalna głowica tłoka podejdzie pod cylinder typu BU ?
 9. Czesc, mam dylemat odnośnie zestawu bore up w mojej M16. Na zestawie z wyciszoną głowicą tłoka i wyciszona hlowica cylindra chodzi glosgłoś niż na zestawie z plaskp głowica cylindra +sorbo i aluminiowa głowicą tloka. Ktory zestaw jest bezpieczniejszy dla mojego GB ? Moc 550fps sprężyna m155 elementa
 10. promek

  rk02

  Cześć, idzie do mnie używane rk02 firmy Boyi, chciałbym w niej zrobic jakies 450fps. Ktoś serwisował kiedyś ta replike i może się wypowiedzieć ? Co w niej od razu trzeba wymienic, co jest najsłabszym elementem gb ?
 11. Cześć, składam swoją DMR, aktualnie na sprężynie m140 od Poseidona mam stabilne 520 fps, Chciałbym zmienić sprężyne i już po jej ubiciu mieć ~570fps. Wiadomo teraz ze sprężynami to loteria w zalezności od producenta m160 potrafi dać wartości różniące się o 100fps... Próbowałem poszukać na forum, ale wyczytałem tylko ze shs sie szybko ubijają, a gaurdery zeszły na psy. Prosze o porade :)
 12. Cześć, poskładałem swoja m16, siedzi tam stockowa lufa o długości ~50cm do tego w gearboxie siedzi cylinder typ 0 z BORE UP i sorbo o grubości około 2mm, sprężyna poseidona m140 i aktualnie dmucha ok. 520/520 fps. Mam wrażenie ze lufa jest za krótka w stosunku do typu cylindra. Kulki 0.30g nosi na lewo i prawo. Myśle nad lufą precyzyjna 60/65cm madbull stellbull. Czy wkładając dłuższą lufę to przy tym zestawieniu cylindra typ 0 BU, zwiększy to moc repliki jak i jej celność ?Tak na oko ile fps mogę zyskać dzięki dłuższej lufie ?
 13. promek

  Problem z torem lotu kulki

  Miałem tak kiedy w jakiś sposób kulki mi się odbijały od tłumika dżwieku :D
 14. promek

  czy jest szczelna ? dysza a gumka HU

  Hej, pożyczyłem gumki od znajomego i testowałem, aktualnie podczas testu papierka z kulką w komorze, papierek podnosi się może na około 0,5cm. nie wiem juz czy to wynika od pracujących w środku mechanizmów, czy od nieszczelności, w sumie to już to olewam. Jednakże wynik na chrono poprawił się o 5fps ;) Dziekuje za pomoc, pozdrawiam
 15. promek

  czy jest szczelna ? dysza a gumka HU

  Obecnie właśnie z tego co pamiętam siedzi madbull niebieska co tego bąbla od podkręcania ma jakby przeciętego. Słyszałem że najdłuższy kolnierz ma gumka prometeusza ale za to jest luźna na lufie wew.
×