Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

prawyisprawiedliwy

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by prawyisprawiedliwy

 1. Otóż przeglądając sobie internet znalazłem to: http://www.combat-zone.hu/cyma_cm028a_ak_47_airsoft_puska_1236 O ile mi wiadomo to forint kosztuje niecały grosz. I tutaj moje pytanie czy to znaczy że replika kosztuje ok. 70 groszy?
 2. Ja miałem przypadek, w którym dostałem nie swoją replikę, mianowicie wysłałem swoją wysłużoną cymkę w celu przeglądu i kilku napraw, a przyszła replika E&L. Całe szczęście wyjaśniłem sprawę z drugim klientem za pośrednictwem sklepu i niedługo cyma powinna do mnie trafić. Mimo tego jestem w stanie wybaczyć sklepowi, gdyż obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie.
 3. Od pewnego czasu strzelam się z grupką osób na boyi w lesie, lecz ostatnio znaleźliśmy fajne miejsce do CQB i chcemy kupić trochę jakiś gaziaków. Który z tych dwóch pistoletów jest lepszy pod kątem skupienia, zasięgu i zużycia gazu?
 4. Z jednej strony rozsądne osiągi RK-02 i stalowy korpus w standardzie VFC a, 8mm łożyska i większa energia wylotowa. Co lepsze?
 5. Uściślając chciałbym wiedzieć czy do kolby wejdzie oryginalny zestaw do czyszczenia czy da radę przyczepić bagnet, pokrywa zamka itp.
 6. Ogólnie to chodziło mi bardziej o osiągi np. energia kulki 2,05J J itp.
 7. Otóż pytanie proste czy CM.702 i CM.702C to jedno i to samo czy nie? Pytam ponieważ na taiwangunie są pewne nieścisłości.
 8. Otóż z ASG mam już z pół roku doświadczenia, chodzę, w co prawie każdy tydzień na strzelankę. Jednakże niedawno zepsuła się moja dotychczasowa replika (No.003), a że i tak miałem zmieniać replikę na coś porządnego to przeszukuję tak sklepy i znalazłem dwie ciekawe (jak dla mnie) oferty, a mianowicie CM.032 oraz RK-05 i tutaj moje pytanie, która lepsza, pod jakimi względami i czy gearbox v7 jest lepszy od v3, możecie także podsyłać swoje propozycje replik w okolicach 500zł.
×
×
 • Create New...