Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Giersu

Użytkownik
 • Content Count

  400
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,670 profile views
 1. Cóż poradzę, że bliżej mi do Yossariana, niż do Kapitana Ameryki - po prostu łapia mnie nudności na widok nadętych i patetycznych obrazków i koniec. Lekarze są bezradni. Dla porównania - armia jakiegoś europejskiego kraju, w którym również rozmawia się po amerykańsku (tylko z dziwnym akcentem), jakoś nie musi uderzać w mdły patos: Klik Klik Klik Co ciekawe - prowadzą również bardzo dobrze zrobioną akcję społeczną dla swoich żołnierzy - motocyklistów: Klik Klik Oczywiście nie upieram się, że to jest lepsze, jeśli ktoś woli patos, to proszę bardzo.
 2. Chyba jednak wolę wersję ukraińską. Może nie są to najwyższe loty, ale przynajmniej na wymioty nie zbiera...
 3. Tak tak. W wersji na PC właśnie odbija się rosyjskiego prezydenta. O ścianę. Rakietą do badmintona.
 4. Giersu

  Little War 2

  I co, liczyć ponownie głosy? E, w demokracji takie rzeczy nie mogą mieć miejsca ;o)
 5. Giersu

  Little War 2

  Dzięki za imprezę, było naprawdę ubawnie. Bolanga gud! :o) http://picasaweb.google.com/giersu/LittleW...719433391335202
 6. Ja też tak myślałem, ale jak mówiłem - nie znam się... :o( Ale o co w takim razie chodzi w tym zdaniu: i odpowiedziach na nie? Ah, sorry, aciepk już się w tym temacie wypowiedział wyżej, nie zauważyłem. Dla dociekliwych: tak, moje wcześniejsze pytanie to był sarkazm.
 7. Przepraszam bardzo, ale nie znam się na tym za bardzo, więc może mnie ktoś oświeci... Co to jest CRW i który pułk pełni tę służbę? I z kim się rotują w tych zadaniach?..
 8. Gdyby przypadkiem ktoś próbował wejść na stronę RBB i dziwił się, że nie może - służę odpowiedzią: strona przestała istnieć, grupa również. Dziękuję za uwagę :o)
 9. Pokonawszy wewnętrzne obrzydzenie, kupiłem i zainstalowałem. Pierwsze wrażenie - niedoróbka goni się z kijowym tłumaczeniem. Drugie wrażenie - job waszu mać, ta gra nie jest łatwa! I w sumie coś w sobie ma... Do jakichkolwiek realiów ma się mniej więcej tak, jak i film. Czyli nijak. Porównanie do World in Conflict (to nie mój pomysł, dokonano go na pudełku) wypada w najlepszym przypadku blado (przynajmniej w kwestii engine'u, oprawy itp.) A jednak coś w niej jest, skoro ja, stary sowietofob, jednak chyba mam ochotę w nią pograć...
 10. Mi jednak trochę brakuje tam Howardowskiego klimatu... Nie wiem, jakoś za mało mroczne to wszystko :o)
 11. Napewno będę o tej imprezie gadał z kilkoma kumplami, którzy na niej będą. Chętnie przekażę ich uwagi, oceny i spostrzeżenia.
 12. Załatw mi urlop, to pójdę tam na pieszo. Haha, tak, to mówię ja, Wielki Narzekający poprzedniej edycji...
 13. Eh, ja w temacie AoC mogę na razie powiedzieć tylko tyle: #@#%@ Poczta Polska! Czekam na pudło od tygodnia...
 14. E, bez przesady. Pieniądze były ingame, zapora ingame... Wszystko to można było zdobyć, zniszczyć, wymusić... To właśnie jest "wątek fabularny".
 15. No ba. Ale kolega chciał dobrze ;o) Oddał jedną UNom, pozostałe (dwie, o ile się nie mylę) miał kolega w ruskim mundurze - przepraszam, nie zapamiętałem ksywki :o( Co do wypowiedzi Foki - ja sam uważam, że trzeba kombinować ile wlezie, bo to ubarwia grę, ale są pewne granice, a podszywanie się pod organizatora jest już po niewłaściwej stronie. Dlatego też niniejszym zwracam honor Miedzy, którego pytanie zapobiegło użyciu przez nas tego nielegalnego dobra :o)
×
×
 • Create New...