Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MONmaniak

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Polecam firmę armolyan ze lwowa.Sama przesyłką idzie 2 dni ze Lwowa za pobraniem przez pocztę polską u nas maskałat w takim kroju kosztuje dużo,dużo więcej niż u nich a płacimy tylko za produkt i przesyłkę na terenie Polski czyli jakieś 18 zł. Z samym sklepem można bez problemu dogadać się po Polsku lecz najpierw trzeba trochę pogrzebać na ich stronie pi ukraińsku.
  2. Model: Gorka 3 Kraj pochodzenia: Rosja/Zsrr lub Ukraina Kamuflaż:oliwka,wstawki we wszystkich camo (ja mam wstawki w ciemnej oliwce) Funkcjonalność:w sumie ruski namiot (tani goretex) the best, tak dobry lecz nie tak gorący i upierdliwy jak mundur bw. Materiał:super na każdą pogodę (tylko nie upał) Wrażenia: najlepszy i najbardziej koszer jaki mam, spodnie z bdb i dziwnymi szelkami na wysokim stanie (kryją nerki) oraz w sumie oryginalny mundur nie do zdarcia ja za pośrednictwem jednego z maniaków sprowadziłem nową (całą) z Ukrainy za 200 zł i jak na oliwke zarąbiście się kamufluje i zat
  3. Ja posiadam buty typu grom 2, trekkingowe,wz 933 i wszystkie się nadają jak najbardziej a jako np. torby na nóż i inne duperele mam brezentowy chlebak lwp i jest bdb. Jak dla mnie najlepszym plecakiem do przetrwania jest mieszok lub zasobnik wp.
×
×
  • Create New...