Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eltharion

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 1. ja powiedziałem że glany są jedyne sensowne... wg mnie ofkorz. Bo Magnumy wg mnie są do niczego. aha, i co znaczy 8O
 2. TO jest dobre. Zawadza coś z tyłu. Tam wrzystko idzie git, a mniej więcej w połowie naciskania spustu się blokuje. Blokuje się ten element uderzający w magazynek.
 3. eh eh eh aż wstyd że sobie z tym sam nie poradziłem... ale teraz mam dwa inne problemy: Jak z castorurki robicie lufy do Rugera? Tj skąd bierzecie te elementy na koniec? I drugie: Udało mi się rozkręcić. nie wiem tylko jak skręcić. Ta "dolna część" działa sama, nie działa mi jednak te częśc z lufą i z HU. Mógłby ktoś zrobić zdjęcie prawidłowow złożonej tej częsci "górnej"?
 4. do 280zł? To tylko glany mają sens.
 5. Ja mam takie pytanko: Nie mogę wykminić jak wyciągnąć lufę wewnętrzną w wersji Carabine.
 6. Czy ta siatka:KLIK! nada się na Ghille? I w czym lepsza jest juta od pociętych spodni moro z bazarku?
 7. A pozatym kto ci zostawei laptopa w budynku...
 8. fajne... zdradź mi tylko cóż znaczy owo tajemnicze słowo "bióro" :wink: ? skąd wziełeś nazwę Al-Kalah? Mi się tak dziwnie kojarzy z AK Kałach :wink:
 9. to miało być coś pod SF. No ale nie widać wyszło :)
 10. [siły] Kilku Rangersów, żołnierze szturmowi raczej. Kilku Specnazowiczów, jeden z nich MUSI być cichym zabójcą/snajperem [zasady specjalne] w tym scenariuszu, jak ktoś dostanie to schodzi do końca jednej części. ZSRR, 13 kwietnia 2003r. Doszło do Wojny między USA a ZSRR. Mały oddział Rangersów miał wykonc krótka , prostą, ale ważną misję w samym sercu związku- na przedmieściach Moskwy. Tam bowiem miały składować się zamaskowane główne składy broni. Żołnierze zostali zrzuceni w samym sercu lasu. Ich zadaniem było zlokaliowanie skłądu- resztę miała za nich zrobić armia. PO udanym
 11. Nie wiem tylko czy znajde tyle Fok i tyle Specnazowiczów żeby to odegrać :wink: Na razie jest 2 specnaz vs 2 NS :wink:
 12. nie, to nie to samo.
 13. Panie i panowie! Cieszmy się i radujmy! Oto on: WIELKI, WSZECHMOCNY, POTĘŻNY, A PRZEDEWSZYSTKIM TANI SWD DragunoW! Przewidywana cena: ok. 150$. Na sklepie piszą, że będzie do dwóch tygodni.
 14. mi sie podoba bo występuje Specnaz :P
×
×
 • Create New...