Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Quercik

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Cześć, mam zamiar w te wakacje kupić sobie powyższą replikę. Głównie gram w CQB'y i tam te 350 fps'ów, które ta replika generuje, spokojnie mi wystarczy. Gorzej gdyby zachciało mi się pójść na jakąś strzelankę do lasu tam myśle, że 400fps to jest minimum. Nie lubię lobować, bo uważam, że jest to cholernie nie realistyczne. Pytanie, czy jest jakaś możliwość na zwiększenie tych fps'ów ? Może jakaś wymiana dyszy czy cuś. Albo może w Militaria.pl ktoś rozgarnięty dałby radę to zrobić ? Odrazu mówię, że konwersja na HP odpada.
 2. Może i by mogło być, ale to jeszcze nie to :/ Chyba, że ja źle patrze bo w więkrzości na google grafika pokazuje się to: https://www.google.p...BbxufD4G7sq6DM: ale jest tutaj, też coś takiego i to już lepiej wygląda moim zdaniem: https://www.google.pl/search?q=Kamizelka+JPC&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj3z8n4zabTAhUGuhQKHf3pD5oQ_AUICCgB&biw=1472&bih=732#imgrc=D0myOX6ootBgCM:
 3. Hej, od jakiegoś czasu szukam sobię kamizelki do mojego munduru. Wzoruje się na jednostce grom i poszukuję czegoś w tym stylu jak widać na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=byixnIGU480.
 4. No ale ty masz więkrzą głowe i u ciebie to wyglada normalnie :D
 5. http://www.fotosik.pl/zdjecie/bc7b91f3fcdcf521
 6. Może i jest wygodnie, ale co z tego, skoro będę wyglądał w takim hełmie jak jakiś wodogłowy :icon_biggrin:
 7. Wkleił bym zdjęcie, ale nie wiem jak, nie widze tu w opcjach edycji jakiegoś załącznika ani nic ...
 8. Kupiłem sobię ostatnio hełm typu Fast na TaiwanGuni'e, wziąłem rozmiar L\XL bo pasował mi obwód głowy, który był podany w parametrach hełmu, tylko, że wydaje mi się, że wygląda na mnie, troszkę jak by był na mnie za duży, mimo, że leży dobrze, czy w ogóle jest jakaś różnica pomiędzy skorupą hełmu M/L a L/XL ? A może to poprostu ja jestem taki drobny i tak wyglądam z tym hełmem :icon_smile: ?
×
×
 • Create New...