Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xHeadShot18x

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. @specnaz-killer konto założyłem w tym dniu gdyż poprzednio konta nie miałem na tym forum, a zobaczyłem temat o którym myślałem, że mam informacje by pomóc, więc pomyślałem, że to dobry powód by owe konto właśnie założyć. Mam nadzieję, że mimo wszystko będziesz miał sprawną, dobrze strzelającą replikę. Raz jeszcze przepraszam za zaistniały kłopot i pozdrawiam, tym czasem idę serwisować mojego gaziaka :icon_lol:
 2. Przepraszam @specnaz-killer za zaistniałą sytuację , ale mam znajomego, któremu wstawienie nowego silnika pomogło, nieco zwiększyło fps'y z uwagi na sprężanie w cylindrze i był ogólnie zadowolony, jeśli tobie zaszkodziło to jest mi przykro, jednak nie było to zamierzone. Proszę jednak o nie banowanie mnie, gdyż mimo wszystko starałem się pomóc, a rad jakich udzielałem były sprawdzane albo przeze mnie, albo przez kolegów, więc sądziłem, że mogę się przydać. Pozdrawiam.
 3. Miła informacja. Ja też miałem nieprzyjemność z tym '' sklepem ''. Jest wiele innych, dużo lepszych sklepów na rynku.
 4. Buniek92 Rozumiem o co ci chodzi, pisałem, by psiknąć olejku sylikonowego do lufy, po to by gumka HU była śliska i żeby kolega z tematu zobaczył czy nawet w taki sposób będzie miał zacinki. Docelowo lufa musi być całkowicie sucha, razem z gumką HU, mój błąd, że nie napisałem o tym wcześniej.
 5. Jeżeli chodzi o gumkę, to faktycznie smaruje się ją, ale przed samym smarowaniem i montażem należy ją rozciągnąć w gorącej wodzie, tak na 2-3 minuty , aby lepiej wypełniała komorę hop-up, a podczas montażu posmarować z zewnątrz smarem litowym, by lepiej i łatwiej wsunęła się razem z lufą do gniazda komory. Pamiętaj, nie może to być inny, gęsty smar, bo taki np.: grafitowy mógł by ci porysować komorę podczas instalacji lufy z gumką. Przyczyną zacinających się kulek jest prawdopodobnie brak mocy, podejrzewam, że masz już za słaby silnik i przez to kulki nie mają siły, by wylecieć z lufy. Doradza
 6. Dobra, kulki powinny być ok, tylko waga to co najwyżej 0,20 gram, a nie kilogram :icon_lol:. Pamiętaj, żeby zdania zaczynać z dużej litery i kończyć kropką.
 7. Problem wielokrotnie poruszany na wmasg, ale pomogę. Wiele moich znajomych miało ten problem: zawsze polecam psiknięcie zdrowej ilości olejku silikonowego do lufy. Lepsze smarowanie zapobiegnie zacinkom. Jakich kulek używasz?
 8. xHeadShot18x

  CM.045 / A

  On-top Ogólnie mój znajomy ma, bardzo sobie chwali, dodał mosfet Jeffersona, komorę AP , gumka zielona G&G i śmiga mu spokojnie 1,5 roku z fajną celnością i rofem , pozdrawiam.
 9. Ja akurat nie mam specjalnie dobrych opinii na temat tego sklepu, nie chcę robić anty-reklamy , ale osobiście wolę zamawiac w innych sklepach . Może by kolega się podzielił, skąd takie opinie - bo słowa na wiatr to każdy może rzucać. Szmeru
 10. xHeadShot18x

  Gunfire.pl

  Świetny Sklep, zawsze sobie chwalę , szybka , pancerna przesyłka i całkiem fajne części, polecam przejść się do siedziby we Wrocławiu i spytać czy można zobaczyć u nich magazyn, tam mają pełno wszystkiego :maniak_OK:
×
×
 • Create New...