Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TomekP_111

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by TomekP_111

 1. Dzieki za info. Okazalo sie ze sprawa byla bardziej prozaiczna. Wsadzilem baterie NiMh ktora dlugo nie pociagnela. Jak wlozylem LiPo to wszystko smiga.
 2. Po dłuższej przerwie chciałem sprawdzić replikę i po kilku strzałach na pusto gearbox zablokował się w pozycji z wysunięta maksymalnie dysza. Baterie ładowałem przed sprawdzaniem. Możecie poradzić co może być przyczyną ?
 3. Orientuje się ktoś z obecnych na Forum czy Umarex jest robiony przez KSC ?? Czy te dwa modele mają ten sam System 7 w środku ? http://shop.ehobbyasia.com/ksc-m9a1-rail-frame-full-metal-gbb-pistol-system-7-1.html https://gunfire.pl/product-pol-1152199651-Replika-pistoletu-typu-BERETTA-M9-BlowBack-GGB.html
 4. Z braku innych pomysłów chciałem zobaczyć jak zamek pracuje podczas strzału repliki więc namówiłem kolegę aby nakręcić replikę w akcji... niewiele zobaczyłem niestety ale może więksi znawcy tematu dostrzegą jakieś detale ... film jest w slowmotion więc wymaga cierpliwości w oglądaniu ... nie jest to film akcji :icon_razz: http://youtu.be/YZzsw2sDsHQ
 5. Byłem dwa razy bo wolę kontakt bezpośredni niż jedynie zakupy przez net .... kupiłem replikę a inną dałem do serwisu. Moim zdaniem obsługa lepsza niż w dwóch innych sklepach w których byłem w tym czasie. Opinia wynika głównie z tego, że po prostu lepiej mi się rozmawiało ze sprzedawcą i jest to opinia czysto subiektywna. Serwis na razie ciężko mi ocenić bo mam zbyt małe doświadczenie ale zdziwiło mnie, że poza pomiarem fps nie ma możliwości przestrzelania repliki. Poza tym Serwisant wykazywał dużą wiedzę i doświadczenie w modyfikacjach oraz cierpliwość w odpowiadaniu na moje laickie pytan
 6. Chcę nabyć drogą kupna replikę Beretty M9. Zastanawiam się nad replikami dwóch firm TM oraz Umarex. Ceny replik tych firm są porównywalne. TM wiem, że to legenda ale jednak wykonane z ABS'u. Umarex jest metalowy i przez to znacznie cięższy. Pytanie zasadnicze dotyczy jakości wykonania tych replik. Czy Umarex wykonany z metalu może posłużyć dłużej/tyle samo co TM ? Repliki są dostępne tylko w necie, więc nie mam jak ich porównać :( Pytanie pomocnicze. Może jest na Forum miłośnik replik beretty i mógłby też polecić konkretny model, bo obydwaj producenci mają po kilka wersji TM M
 7. Mam małą prośbę ... replika czasem mi się blokuje w położeniu na zdjęciu 1. Wówczas gaz ucieka i trzeba wymieniać magazynek. To jest moment w którym zamek przy powrocie lekko się unosi. Na sucho bez sprężyny i lufy można to łatwo wyczuć. Zacząłem kombinować i nawet lekko polerować dwa elementy zaznaczone strzałkami na zdjęciu drugim. Odnoszę jednak wrażenie że to nie do końca dobry pomysł jest. Macie może jakieś bardziej sensowne sugestie ?
 8. Moja pierwsza krótka replika z drobnymi zewnętrznymi zmianami. W środku wszystko stockowe, tylko spust zmieniony na GunsModify.
 9. Skleiłem ten element klejem epoksydowym i jak na razie opróżnienie kilku magazynków wytrzymał. Jest tam takie wgłębienie i zastanawiam się czy od razu nowych elementów nie wzmocnić w tym miejscu. Zamówiłem kilka zapasowych ale może lepiej zawczasu zareagować niż później pęknięcie sklejać ??
 10. Mam pytanie dotyczące magazynków do G17 WE. Czy łatwo Wam pękają elementy #64 prowadzące kulki ? Czy ktoś próbował to kleić?
×
×
 • Create New...