Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Franqex

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A istnieje jakaś replika gazowa z tą kolbą najlepiej z bb ?
 2. Witam! Chciałbym wymienić kolbę w tym karabinku https://gunfire.pl/product-pol-1152214391-Replika-karabinka-G74B-GBBR.html ze składanej na bok na składaną do góry, taka jak w rk-10 https://gunfire.pl/product-pol-1152195059-Replika-karabinka-RK-10.html Nie mam pojęcia jak to zrobić i czy w ogóle można.
 3. Witam, w ofercie taiwangun został dodany nowy PM http://www.taiwangun.com/pistolety-maszynowe/g-11-well-tgg?from=listing&campaign-id=14 i poszukuje do niego chwytu przedniego.
 4. Witam, chciałbym zakupić tą replikę http://www.taiwangun.com/elektryczne/ask201a-ebb-full-metal-aps?from=listing&campaign-id=20 Jak ona się sprawuje? W opisie są specyfikacje gearboxa i jakie są opinie na temat tej repliki ?
 5. Dzięki za pomoc. Baterii w środku nie było jak kupiłem replikę, przejrzałem instrukcje i opakowania, nie znalazłem nic.Napisałem do sklepu oni też nie wiedzieli jaka bateria tam pasuje i kazali oddać replikę w sklepie. Oddałem replikę w Gdyni w sklepie. Pan obejrzał szynę wraz z kolimatorem, próbowaliśmy różne baterie i nic. W poniedziałek wysłali szynę z kolimatorem do jakiegoś pośrednika czy gdzieś indziej, ale w piątek przyszła do sklepu nowa szyna z kartką z nazwą baterii. Okazało się że wchodzą tam dwie baterie typu LR1. Teraz kolimator już działa.
 6. Witam ! Poszukuje zestawu 5 magazynków low lub mid cap. Jedyny zestaw jaki znalazłem był z hi-capami. Czy taki zestaw w ogóle istnieje ?
 7. Od sprężyn około 4,5 cm a ogólnie wkład ma około 6,5 cm.
 8. \Jest to świeżo kupiony model, nie było w nim żadnej baterii. Przeczytałem instrukcje kilka razy nic nie było o tym. Testowalem AA i AAA i nie pasuje
 9. Witam mam tą replikę https://www.militaria.pl/jing_gong_jg/karabin_snajperski_aeg_-_jg1738_jg1738_g_p17423.xml jest tam stały kolimator i nie wiem jakie baterie do niego pasują. Prosiłbym o pomoc.
 10. Jeżeli nie będzie innego wyjścia to będę musiał tak zrobić. Na razie poczekam może ktoś inny odezwie się w tej sprawie.
 11. Witam ! Czy gdzieś na rynku znajdę taki krótki magazynek ważne żeby był hi-cap. Można chyba jeszcze przerobić mag low-cap na hi-capa.
 12. Cześć! Czy ktoś wie jakie części zostały tu użyte http://gearinferno.eu/l85a1-army/ jeżeli tak to prosiłbym o linki do części i czy ten tuning jest możliwy do tych 300 zł ? Masz już temat o tej replice: http://forum.wmasg.pl/topic/40668-r85a1-army/page__st__200__hl__+l85#entry2125847
×
×
 • Create New...