Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dawido0207

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mb06 też tanie 250 zl ,450 fps,plastik,well 400-500 zł z lunetą i dwójnogiem,to już się chyba zdecyduje na vsr-10,czy nawet tę cyme,Mam nadzieje że się nie zawiodę :D jak,którąś z tych wezmę,bardziej do mnie przemawia :D.Mam karabin z Cymy i śmiga bardzo ładnie,nic nie przerabiałem,jestem z niej zadowolony :P.Wyborowych jest od Ch*a,ale trzeba się na coś zdecydować.
 2. Chce wydać 300-400 zł max do 600 jak trafi się coś fajnego,nie więcej.Kolega miał replikę z Wella,dobrze,że miał gwarancje to odesłał,bo mu się rozwaliła,nie szalał z nią,skromne wyjście na działkę i tyle,nie mógł swobodnie przeciągnąć zamka,szło mu ciężko,a prawidłowo to robił i był sprawniejszy zamek po kupnie,w dodatku coś w środku mu strzeliło.Nie wiem czy wada produktu czy tak one mają już.Lepiej dmuchać na zimno. M40a3 z ASG dobry wybór? Czy też nie?
 3. Nie,no aż taki zielony to nie jestem,przecież Wella nie kupie,który mi się rozleci zanim zacznę strzelać xd.Co do Cymy i Snow Wolfa,to chyba nie jest jakiś syf,poza tym niech ktoś się wypowie kto posiada VSR czy jakiegoś innego SW,bądź Cyme 702,nawet jeżeli posiadają prawie takie same bebechy,Pytanie kierowałem,i kieruję do doświadczonych ludzi i posiadaczy tych snajperek,ponieważ mnie akurat te modele mnie zainteresowały.Którego AEGa polecisz dokładnie? :)
 4. Tak,tylko trzeba miec świadomość,ze mozesz zrobić krzywdę juz komuś jak taka snajpa ma z 600-700 fps lub wiecej https://www.militaria.pl/action_sport_games/karabin_snajperski_asg_m40a3_mcmillan_-_zestaw_18556_p78804.xml Co do tego moze sie ktoś odnieść :) wyglada ciekaw. A5d4f1 - zapodasz pare linków od tych AGM ?
 5. Bardziej,mnie normalna replika interesuje,nie chce sie bawić w tuning,stockowa moc tez przynosi frajdę Xd. Jeszcze jedna znalazłem: https://www.militaria.pl/action_sport_games/karabin_snajperski_asg_m40a3_mcmillan_-_zestaw_18556_p78804.xml Tylko nic nie wiem o firmie jak sie sprawuje, Z Asg,czy nie ma luzów ,i czy jest w miarę spoko?
 6. Witam,planuje zakupić replikę,tylko nie wiem co wybrać,dokładnie szukam,mocnej,celnej,w miarę wytrzymałej snajperki,moc 450 fps stockowo,myślę że powinna wystarczyć na początek.Chciałbym się,dowiedzieć jeszcze na temat 2 dwóch replik,jak się sprawuje,jaka moc,celność,wytrzymałość. https://gunfire.pl/product-pol-1152202960-Replika-karabinu-snajperskiego-VSR-10-z-luneta-i-dwojnogiem-czarna.html VSR-10 , Czy http://www.taiwangun.com/sprezynowe-2/cm-702-cm Chce wiedzieć czy warto którąś z nich wybrać,czy odpuścić,czy polecicie Co innego? Będę wdzięczny :)
×
×
 • Create New...