Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

przeMiX

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, czy jest możliwość zamontowania kolby z VSS Vintoreza (drewno/tworzywo) w AS VAL'e dokładniej od force core i czy trzeba coś przerabiać?
 2. OK, dzięki za pomoc, w takim razie się przebranżawiam ;)
 3. Witam, mam pytanko, który hełm będzie lepszy do "reko" FSB: ZSZ-1 czy ZSH-1. Który jest częściej używany, który można łatwiej przerobić?
 4. Witam, mam pytanie czy opłaca się inwestować w https://deltashop.pl/p/513/767/pdi-zespol-cylindra-do-aps-96-hd-l96-mb01-warrior-czesci-replik-snajperskich-air-soft-gun.html czy może lepiej kupić osobne części innych firm, albo zwrócić się do "Bart_a"?. Aktualnie w mojej replice znajduje się spust airsoft pro, komora pdi, lufa pps, i tłok airsoftpro. Jeśli był już taki temat proszę o podesłanie linku... nie mogę się jeszcze połapać na nowym "wmasg"
 5. https://deltashop.pl/p/513/1465/hybrydowy-tlok-v2013-do-replik-snajperskich--l96-mb01-warrior-czesci-replik-snajperskich-air-soft-gun.html mówił co o 2013 więc wydaje mi się że ten
 6. Generalnie to oby dwaj mamy to samo w środku jedyną różnicą jest tłok ja mam od pps a on airsoft pro. Graliśmy na tych samych sprężynach (m150) i u niego całe przeładowanie szło o wiele lżej i szybciej niż w mojej, a strzału prawie nie było słychać
 7. Nie wiem nie mam pojęcia a gdzie coś takiego mogę dostać?
 8. Mój znajomy ma też tak jak ja mb-01 i strasznie cicho i lekko mu wszystko chodzi a wszystko co w środku mamy takie same i mówił że to przez podkładki, a nie zdążyłem się go zapytać :/
 9. Witam jaki znaczenie w karabinie mają podkładki, gdzie je mogę znaleźć, jak je zamontować?
 10. A jak w porównaniu do tych replik ma się cyma 702/701? Czy nadaje się do tuningu?
 11. Witam. Tak jak w temacie mam pytanie czy opłaca się wsadzać ok 1500/1600zł w: http://www.taiwangun.com/sprezynowe-2/bar-10-works-j-g Czy lepiej dołożyć drugie tyle i kupić od tokyo marui?
 12. Witam czy jest możliwość zakupienia w polski sklepie tzw. Mystery boxa typu https://www.foxairsoft.com/specials/fox-airsoft-50-mystery-box/ ???
 13. Ciągle troche drogo ale słyszałem o mancrafcie same dobre rzeczy, dzięki za wskazówke
×
×
 • Create New...