Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PWTrupp

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. Jak w temacie. Co można kupić żeby nie rozleciało się w rękach w dobrych pieniądzach. Chodzi mi o samo łoże z mechanizmem spustowy, ponieważ będę wkładał mancraft a co za tym idzie lepsze podzespoły. (szukają oczywiście nie działa poprawnie) czołgiem.
 2. Czy normalnym jest ze w trybie balance ładowarka ładuje lipo 11.1 v do aż 12.34 v??.,potem spadnie do 11.1?
 3. PWTrupp

  Teesar Inc vs

  Czy ktoś miał styczność z którymiś z tych butów..? https://www.hanet.com.pl/Buty-Taktyczne-z-Zamkiem-YKK-A-TACS-FG Vs https://allegro.pl/wojskowe-buty-skorzane-jolly-explorer-ii-m03-r-49-i7197292997.html?reco_id=90afdfea-7b08-11e8-94b2-246e9677fa08&bi_c=Category&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco& i które ewentualnie brać na lato jesień ???
 4. Czyli cały zespół sróbki i łożyska do środka tłoka a sama głowica na zewnątrz? Wedł9g mnie jak skręcę to nie będzie łożyski obracać się a chyba powinno Wysłane z mojego Crystal przy użyciu Tapatalka
 5. Jak poprawnie przykręcic głowice tłoka do tegoż tłoka.Jeżeli chodzi o rozkręcanie gearboxa to robiłem to pierwszy raz. Wysłane z mojego Crystal przy użyciu Tapatalka
 6. Malowanie i dołożony china kolimator... Wysłane z mojego Crystal przy użyciu Tapatalka
 7. Lekka modyfikacja emeczki 375 fps Wysłane z mojego Crystal przy użyciu Tapatalka
 8. Powitać. Czy taka kamza sprawdzi się w lesie? Szukam czegoś w podobnych piniendzach..Nie chce chińczyka , chodzi o weekendowe strzelanki http://armyworld.pl/...al-Demobil.html
 9. 10 za sztukę....myślę że ok w azteko :) nie wiem jak ale nie mogłem znaleźć.
 10. Siemka. Kupiłbym tą zabawkę dla shellsów http://allegro.pl/st...5384713.htmlczy to dobry pomysł ??? . Ewentualnie podajcie jakieś linki do zakupu magazynków do strzelby.
 11. Temat stary ale sam jestem teraz na etapie zakupów obuwia ( nie tylko na strzelanki, zima, jesień, góry itp) i mam na oku takie http://armyworld.pl/product-pol-4706-Buty-Haix-Wojskowe-Brytyjskie-Skorzane-Combat-High-Liability-Goretex-Nowe-II-Gatunek.html i tam piszą takie coś : "Buty fabrycznie nowe, przydzielone przez producenta do grupy obuwia w II gatunku . Wady jakie posiadają są często niezauważalne lub kosmetyczne nie wpływające na jakość użytkowania czy trwałość butów." Tak więc za tą cenę gdzie nowe kosztują/ kosztowały ok 700 zł to jest bajka.
 12. chińczyk...A co nie jest teraz z Chin...? Chętnie obejrzę jakiś podobny,w rozsądnej cenie, ale jak zauważyłem wszystkie takie jakieś workowate...Jakieś sugestie?
 13. Jak w temacie który z tych wzorów będzie pasował do bawełniaka. http://www.taiwangun.com/kamizelki-taktyczne-2/chest-harness-rozpinany-z-przodu-pg-8fields. Myślałem o olive.
 14. Cześć. Jako że już zakupiłem główną, to potrzebuje info jaką boczną mogę zakupić. Jest kilka wątków ale są stare a, na rynku pojawiło się już pewnie kilka nowości . Musi posiadać : - full metal - blow back - Co2 - hopek - nie rewolwer - ok 400 pln Liczę na pomoc.
 15. jeżeli chodzi o fotki to trochę jestem zdekoncentrowany jeżeli chodzi o zdjęcia ..tam było setki ludzi i ja osobiście nie czuje sposobności żeby robić sobie fotki z kimkolwiek tam wystawiających się,,dla mnie to taka trochę żenada,Wystarczy że zamieniłem kilka zdań z "operatorami" jeżeli rzeczywiście byli tymi za kogo się podają. Według mnie prawdziwi byli Ci na wieży ...
×
×
 • Create New...