Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CredoM

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by CredoM

 1. Dobra dziękuje za wszystkie odpowiedzi , temat do zamknięcia :)
 2. Czy kulki 0.3g nadają się do tej repliki ? Kolega mówił mi coś o aluminiowych kulkach ale nie spotkałem sie jeszcze z takimi , ak nie rozleci cie po kontakcie z czymś innym niż plastik ?
 3. Dobra , dzięki wielkie mam jeszcze jedno pytanie . Tam gdzie jest zamek , pod nim jest jakiś suwak z miarką , suwak przesunięty jest maksymalnie w prawo . Do czego to wogóle służy ?
 4. Heh , jestem totalnie zielony w tych tematach :) . W sensie nie ma szans że podkręce na maks i strzelam aż do końca tylko regularnie co chwile podkręcać ?
 5. Dokupiłem sobie odrazu cały pojemnik , konkretnie ten https://www.militaria.pl/action_sport_games/kulki_asg_blaster_0,20g_3000szt_14787_p5762.xml i porównałem sobie z tymi co były już w zestawie i są takie same .Będe kombinował z G&G , ale gdyby to jednak nie była wina amunicji to z czym mógłby być jeszcze problem ?
 6. Witam , mój problem polega na tym że replika nie zawsze chce strzelać , w sensie wystrzele pare kulek a potem już nie leci nic . Najgorsze jest to że jak ściągam wtedy magazynek , to ok 5-6 kulek wylatuje ze środka (repliki) . Kulek używam standardowych 0.2 . W czym może być problem ?
 7. Mam wersje bez szyny , więc takie rzeczy jak np kolimator odpadają czy np da sie to jakoś zmodernizować ? Tak wgl czy ten model nadaje sie do jakiegoś tuningu ?
 8. Witam , jestem nowy na tym forum ale mam nadzieje że pozostane tu na dłużej :) Moje pytanie dotyczy Cymki 0.28 bo to chyba na nią się zdecyduje jako totalnie początkujący w dziedzinie asg . Więc po 1 . Czy w tym modelu można strzelać także pociskami z twardszego i cięższego materiału (stalowe, metalowe coś w rodzaju śrutów) ? I po 2 czy moc tej repliki wystarczy np . na przestrzelenie aluminiowej puszki ? Dziękuje z góry za odp.
×
×
 • Create New...