Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IlluMati

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jest gdzieś na youtube , poradnik jak to zrobić? Nie zrozum mnie żle, ale po prostu nie chcę zepsuć swojej jedynej batki :)
 2. Lepsza ładowarka Redoxa czy Imaxa B6?
 3. Bateria: Swiss arms lipo 1600mah 11.1 v 25c Witam. ładowałem LiPo mikroprocesorową ładowarką i coś w niej się zepsuło , mianowicie dioda od celi drugej przestała w ogóle świecić oraz działać. Po zobaczeniu tego było już za późno i batka naładowała się na 2 cele zamiast na 3. Pytanie brzmi jak ją umiejętnie rozładować bądż naładować tą drugą cele (Buzzer pokazuje że pierwsza i trzecia cela jest w porządku tylko druga jest rozładowana). Nadmienię że już przygotowywuje się do kupna Redoxa Beta ((Jakby ktoś znał lepszą co może rozładować bądz naładować te drugie ogniwo może napisać , chętnie
 4. Siemacie . Chciałbym wysłać cm 0.28 z ułamaną koblą do gunfire żeby założyli mosfet (który rzecz jasna zakupiłem) i ogólnie ją sprawdzili , tylko nie wiem na jaki adres przesłać pieniądze i co napisać (co ma być montowane czy jakieś inne rzeczy ) Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia chętnie przeczytam Dzięki
 5. Posiadam cm 0.28 i chce włożyć do niej zieloną gumkę G&G , ale nie ma jej w sklepie :/ pytanie jaka gumka też jest dobra?
 6. Posiadam cm 0.28 i chce włożyć do niej zieloną gumkę G&G , ale nie ma jej w sklepie :/ pytanie jaka gumka też jest dobra?
 7. Posiadam cm 0.28 i chce włożyć do niej zieloną gumkę G&G , ale nie ma jej w sklepie :/ pytanie jaka gumka też jest dobra?
 8. Cześć. Do wyboru mam 3 mosfety które planuje włożyć od cm 0.28 1. GATE - MOSFET NanoSSR™ 2. Układ Mosfet Gate NanoSSR 3. Mosfet Xet304ľ [CORTEH] Możecie również polecić jakiś mosfet do 80 zł ;)
 9. Chodzi mi o ten dział gdzie się małolaty udzielają i umawiają na strzelanki :icon_razz2:
 10. Arend mógłbyś mnie nakierować na dział gdzie się znajdują takie wpisy?
 11. A znacie jakieś grupy które organizują strzelanki dla osób młodszych?
×
×
 • Create New...