Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SooSzi

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Widzę, że brakuje im replik. Jakieś opinie?
 2. Z nudów bawiłem się dzisiaj google trends. Fajna zabawka :) Z ciekawości sprawdziłem kilka haseł związanych z ASG i oto co się pojawiło: Czy faktycznie ASG tak straciło na popularności? EDIT: Dwa najważniejsze hasła to ASG i Air Soft Gun.
 3. Witam, jak obecnie wygląda sytuacja? Czy jest jakiś nowy sklep w Bydgoszczy? A jak wygląda kwestia zaopatrzenia? Czego lepiej szukać w Internecie? Z góry dzięki.
 4. Rozebrałem replikę w drobny mak i przeczyściłem wszystko (oprócz gearboxa) chusteczkami nawilżanymi. To samo zrobiłem z magazynkami. Okazuje się, że miałem tam sporo piasku a po czyszczeniu wszystko działa jak powinno. Kulki wylatują idealnie w prostej linii. Najwięcej syfu siedziało w lufie więc proponuję czyścić ją regularnie po każdej grze.
 5. Podłączę się pod pytanie bo widzę, że ucichło a w mojej CM011 (też g36c i taka sama cena jak JG 608) dzieje się dokładnie to samo. Czasami zdarza się że podaje dwie kulki do strzału i jedna leci do góry a druga na dół po jakiejś chwili. Czasem z kolei zdarza się, że kulka wylatuje z prędkością 30 milimetrów na sekundę i spada mi na buty. Osobiście używam kulek MadBulla 0,2g a niedługo przerzucę się na G&G 0,25g. Co wypada wymienić?
 6. Wszystko sprawnie i w miarę szybko, dwa-trzy dni dla jednego przedmiotu. Nie wiem jak przy większych ilościach. Zapakowane też bardzo dobrze.
 7. Złożyłem tam małe zamówienie na ładowarkę, zobaczymy czy jest jakaś poprawa.
 8. No właśnie, kompozyt 4,5mm istnieje i jest w miarę łatwo dostępny tylko teraz kwestia bezpieczeństwa. Na ile stabilne by to było. Nie ma gwarancji, że po przeróbkach nic się po prostu nie pokręci albo nie będzie skakać po FPSach między 100 a 400. Głównie założyłem temat w nadziei na to, że ktoś już tego kiedyś dokonał.
 9. Witam, Z czystej ciekawości: Mam pistolet CO2 Bersa Thunder 9 Pro. Prędkość początkowa 122m/s czyli około 400FPS. Strzela śrutem stalowym kulkowym 4,5mm. Moje pytanie jest takie: Czy (i jeśli tak to co) da się przerobić pistolet gazowy na replikę do ASG o prędkości około 200FPS tak, żeby można było używać jej w CQB i czy byłoby to bezpieczne dla uczestników zabawy. Oczywiście śrut stalowy odpada, za duże ryzyko. Z góry dzięki za odpowiedzi. EDIT: Wiem, że były podobne tematy ale nie znalazłem nic odnośnie przeróbki gaziaka krótkiego na tak niskie
×
×
 • Create New...