Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FENN

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki wszystkim za pomoc. Zmieniłem maskę na taką, aby miała tylko siatkę z przodu a nie na polikach - już jest dużo lepiej. A co do podwyższenia to nie wiedziałem że aż tyle tego jest - sam dopiero wchodzę w świat asg. Napewno skorzystam z kilku rad.
 2. Mam pewien problem bo gdy składam się do strzału i mam na sobie chest riga + stalkera na twarzy to cięzko mi się złożyć do kolimatora. Czy jest jakaś możliwość podniesienia go do góry na szynie RIS? coś w stylu podkładki żeby był on trochę wyżej osadzony?
 3. Dziękuje za pomoc! :) wiem już co chciałem.
 4. a zapytam jeszcze - nie jest to niebezpieczne gdy chce odkręcic nabój w którym jest jeszcze troche gazu ?
 5. Lubię biegać na cqb z pistoletem dlatego jest to moja główna aktualnie.
 6. Witam, Jako początkujący zastanawia i nurtuje mnie jeden temat jak chodzi o naboje CO2. Wiem, że w mojej replice jeden nabój starczy na około 2 magazynki ( 2 , nie raz więcej) . Moje pytania brzmią 1. Czy temperatura ma wpływ na wydajność naboju? każdy i tak ma 12g więc z czego wynika że nie raz wystrzeli się 60 kulek a nie raz 75 ? 2. Jak odpowiednio zarządzać nabojami w magazynku? Czy jeśli zakładam że jeden nabój starczy na trochę więcej niż 2 magazynki to powinienem wymieniać go zawsze co 2 doładowanie? Boje się sytuacji w której będę miał 3 magazynki z końcówką gazu
 7. Dzięki za porady :) właśnie czegoś szukam.
 8. Szukam munduru w powyższych cenach. Możecie polecić jakąś markę/sklep internetowy gdzie kupujecie? Czy lepiej szukać stacjonarnie takich rzeczy? dziękuje z góry za porady !
×
×
 • Create New...